WP Cloud Plugins - en to he_IL translation catalogue (1680 entries)

en: "Access Forbidden" Notice
he_IL: גש להודעה אסורה

en: ### Default Module ###
he_IL: ### מודול ברירת מחדל ###

en: %1$s - There is a newer version of WordPress available (%2$s)
he_IL: %1$s - קיימת גרסה חדשה יותר של וורדפרס (%2$s)

en: %1$s - We recommend setting memory to at least 256MB. See: %2$s
he_IL: %1$s - אנו ממליצים להגדיר זיכרון לפחות ל- 256MB. ראה:%2$s

en: %d file(s) uploaded for product
he_IL: %d קבצים הועלו עבור המוצר

en: %s activity for %s
he_IL: %s פעילות עבור %s

en: %s added as downloadable file!
he_IL: %s נוסף כקובץ להורדה!

en: %s added the %s %s in %s
he_IL: %s הוסיף את %s %s ב- %s

en: %s approved the collection on %s
he_IL: %s אישר את האוסף בתאריך %s

en: %s created a %s for the %s %s
he_IL: %s יצר %s עבור %s %s

en: %s deleted the %s %s
he_IL: %s מחק את %s %s

en: %s downloaded %s files from %s %s as ZIP file
he_IL: %s הורידו %s קבצים מ-%s %s כקובץ ZIP

en: %s downloaded the %s %s
he_IL: %s הורידו את %s %s

en: %s downloaded the %s %s as %s file
he_IL: %s הוריד את הקובץ %s %s כקובץ %s

en: %s edited the %s %s
he_IL: %s ערך את %s %s

en: %s has not yet approved the collection. The latest changes are from %s
he_IL: %s עדיין לא אישר את האוסף. השינויים האחרונים הם מ-%s

en: %s module
he_IL: מודול %s

en: %s moved the %s %s to %s
he_IL: %s העבירו את %s %s ל- %s

en: %s needs your help!
he_IL: %s זקוק לעזרתך!

en: %s performed an action: %s for %s
he_IL: %s ביצע פעולה: %s עבור %s

en: %s previewed the %s %s
he_IL: %s תצוגה מקדימה של %s %s

en: %s renamed the %s %s to %s
he_IL: %s שינה את שם %s %s ל- %s

en: %s searched for "%s" in %s
he_IL: %s חיפש " %s" ב- %s

en: %s searched for: %s
he_IL: %s חיפש: %s

en: %s streamed the %s %s
he_IL: %s זרמו את %s %s

en: %s tried to upload %s (%s) to %s
he_IL: %s ניסה להעלות %s (%s) ל- %s

en: %s updated the %s of the %s %s
he_IL: %s עדכן את %s של %s %s

en: %s updated the description of the %s %s
he_IL: %s עדכן את התיאור של %s %s

en: (no title)
he_IL: (אין כותרת)

en: (x) selected
he_IL: (x) נבחר

en: 1 month
he_IL: חודש 1

en: 1 week
he_IL: שבוע אחד

en: 1 year
he_IL: שנה 1

en: 1,5 year
he_IL: 1.5 שנה

en: 2 weeks
he_IL: שבועיים

en: 2 years
he_IL: 2 שנים

en: 3 months
he_IL: 3 חודשים

en: 6 months
he_IL: 6 חודשים

en: A PHP extension stopped the file upload
he_IL: סיומת PHP עצרה את העלאת הקובץ

en: A visitor
he_IL: מבקר

en: ACTION REQUIRED: WP Cloud Plugin lost authorization to %s account
he_IL: נדרשת פעולה: תוסף הענן של WP איבד הרשאה לחשבון %s

en: AJAX Requests Checks
he_IL: AJAX מבקש בדיקות

en: API Application
he_IL: יישום API

en: Abort upload
he_IL: בטל העלאה

en: Accent Color
he_IL: צבע הדגשה

en: Access Forbidden
he_IL: כניסה אסורה

en: Accessibility
he_IL: נגישות

en: Account (ID: %s) is not connected.
he_IL: החשבון (מזהה: %s) אינו מחובר.

en: Account Email
he_IL: כתובת מייל של החשבון

en: Account ID
he_IL: מזהה חשבון

en: Account Name
he_IL: שם החשבון

en: Account Profile Image Url
he_IL: כתובת אתר של תמונת פרופיל חשבון

en: Account is not linked to the plugin anymore.
he_IL: החשבון אינו מקושר יותר לפלאגין.

en: Account not connected
he_IL: החשבון לא מחובר

en: Accounts
he_IL: חשבונות

en: Action page
he_IL: דף פעולה

en: Actions
he_IL: פעולות

en: Activate
he_IL: הפעל

en: Activate License
he_IL: הפעלת הרישיון

en: Activate the Google Pop Out button which is visible in the inline preview for a couple of file formats.
he_IL: הפעל את כפתור Google Pop Out אשר גלוי בתצוגה המקדימה המוטבעת עבור כמה פורמטים של קבצים.

en: Activate the plugin!
he_IL: הפעל את התוסף!

en: Activate via Envato Market
he_IL: הפעל דרך Envato Market

en: Activate your license
he_IL: הפעל את הרישיון שלך

en: Active plugins
he_IL: תוספים פעילים

en: Add
he_IL: הוסף

en: Add & Configure Modules
he_IL: הוסף והגדר מודולים

en: Add Account
he_IL: הוספת חשבון

en: Add Direct links
he_IL: הוסף קישורים ישירים

en: Add File
he_IL: הוסף קובץ

en: Add Label
he_IL: הוסף תווית

en: Add Module
he_IL: הוסף מודול

en: Add New
he_IL: הוסף חדש

en: Add New Module
he_IL: הוספת מודול חדש

en: Add a button to download a file
he_IL: הוסף כפתור להורדת קובץ

en: Add a description...
he_IL: הוסף תיאור…

en: Add a list of file download/view links
he_IL: הוסף רשימה של קישורים להורדת/הצגה של קבצים

en: Add a prefix to the name of the uploaded files. This can include a folder path.
he_IL: הוסף קידומת לשם הקבצים שהועלו. זה יכול לכלול נתיב תיקיה.

en: Add a refresh button in the header so users can refresh the data in the module and pull changes.
he_IL: הוסף לחצן רענון בכותרת כדי שמשתמשים יוכלו לרענן את הנתונים במודול ולמשוך שינויים.

en: Add description
he_IL: הוסף תיאור

en: Add extensions separated with a pipe symbol: | . E.g. jpg|png|gif.
he_IL: הוסף תוספים מופרדים עם | לְמָשָׁל (jpg | png | gif)

en: Add files or folders by name, ID or mimetype separated with a pipe symbol: | . E.g. (file1.jpg|long folder name).
he_IL: הוסף קבצים או תיקיות לפי שם, מזהה או סוג mime מופרדים באמצעות | לְמָשָׁל (file1.jpg|שם תיקיה ארוך)

en: Add folder
he_IL: הוסף תיקייה

en: Add multiple email addresses by separating them with a comma (<code>,</code>).
he_IL: הוסף מספר כתובות דוא"ל על ידי הפרדתן בפסיק ( <code>,</code> )

en: Add search terms if you want to start a search when the shortcode is rendered. Please note that this only affects the initial render. If you want to only show specific files, you can use the Filters tab
he_IL: הוסף מונחי חיפוש אם ברצונך להתחיל חיפוש כאשר ייעשה קוד הקוד. שימו לב שהדבר משפיע רק על העיבוד הראשוני. אם ברצונך להציג קבצים ספציפיים בלבד, אתה יכול להשתמש בכרטיסייה אי הכללות

en: Add shortcut
he_IL: הוסף קיצור דרך

en: Add the labels that users can add to items during the review.
he_IL: הוסף את התוויות שמשתמשים יכולים להוסיף לפריטים במהלך הבדיקה.

en: Add the user's email address to the sharing permissions of the created cloud folder. The user will be able to access the folder directly through the cloud, not just through this plugin.
he_IL: הוסף את כתובת האימייל של המשתמש להרשאות השיתוף של תיקיית הענן שנוצרה. המשתמש יוכל לגשת לתיקיה ישירות דרך הענן, לא רק דרך התוסף הזה.

en: Add thumbnails for the items in the playlist.
he_IL: הוסף תמונות ממוזערות עבור הפריטים ברשימת ההשמעה.

en: Add to Media Library
he_IL: הוסף לספריית המדיה

en: Add your WorkSpace ID if you want to use URL shortener to interact with your account in the context of your Rebrandly Workspace.
he_IL: הוסף את מזהה WorkSpace שלך אם ברצונך להשתמש במקצר כתובות אתרים כדי ליצור אינטראקציה עם החשבון שלך בהקשר של Rebrandly Workspace שלך.

en: Add your file
he_IL: הוסף את הקובץ שלך

en: Add your files
he_IL: הוסף את הקבצים שלך

en: Add your own custom classes to the plugin container. Multiple classes can be added seperated by a whitespace.
he_IL: הוסף שיעורים מותאמים אישית משלך למיכל הפלאגין. ניתן להוסיף מחלקות מרובות מופרדות על ידי רווח לבן.

en: Add/Edit descriptions
he_IL: הוסף / ערוך תיאורים

en: Adds an Add Folder button to the upload form if the browser supports it. It allows the user to upload folders keeping their folder structure intact.
he_IL: מוסיף לחצן הוסף תיקיה לטופס ההעלאה אם הדפדפן תומך בכך. זה מאפשר למשתמש להעלות תיקיות תוך שמירה על מבנה התיקיות שלהם ללא פגע.

en: Adjust the file name by adding prefixes, suffixes and replacing the file name itself.
he_IL: התאם את שם הקובץ על ידי הוספת קידומות, סיומות והחלפת שם הקובץ עצמו.

en: Administrator
he_IL: מנהל

en: Advanced
he_IL: מתקדם

en: Afrikaans
he_IL: אפריקאי

en: After: Order notes
he_IL: אחרי: הערות הזמנה

en: After: Payment
he_IL: לאחר: תשלום

en: After: customer details
he_IL: אחרי: פרטי לקוח

en: Ai! Something has gone wrong and the selection has not yet been saved. Please try again, and if the problem persists, please contact us.
he_IL: איי! משהו השתבש והבחירה עדיין לא נשמרה. אנא נסה שוב, ואם הבעיה נמשכת, אנא צור איתנו קשר.

en: Albanian
he_IL: אלבנית

en: All Events
he_IL: כל האירועים

en: All Modules
he_IL: כל המודולים

en: All Personal Folders are created on the first rendering of a module that has the Personal Folders feature enabled.
he_IL: כל התיקיות האישיות נוצרות בעיבוד הראשון של מודול שבו מופעלת תכונת התיקיות האישיות.

en: All new Review & Approve modules will automatically be assigned a randomly generated password.
he_IL: לכל מודולי הסקירה והאישור החדשים תוקצה אוטומטית סיסמה שנוצרה באופן אקראי.

en: Allow Mouse Click on Image
he_IL: אפשר עכבר לחץ על תמונה

en: Allow ZIP Downloads
he_IL: אפשר הורדות ZIP

en: Allow download
he_IL: אפשר הורדה

en: Allow folder upload
he_IL: אפשר העלאת תיקיה

en: Allow items to be tagged with specific labels.
he_IL: אפשר לתייג פריטים עם תוויות ספציפיות.

en: Allow preview in new tab
he_IL: אפשר תצוגה מקדימה בכרטיסייה חדשה

en: Allow switching between views
he_IL: אפשר מעבר בין תצוגות

en: Allow the plugin to maintain access to the content on behalf of the user.
he_IL: אפשר לתוסף לשמור על גישה לתוכן בשם המשתמש.

en: Allow the plugin to see and download all of your %s files and files shared with you. We ask for `see` permission so that you can list the files through the plugin modules, the `download` permission allows your users to downloads files from your Google Drive.
he_IL: אפשר לפלאגין לראות ולהוריד את כל %s הקבצים והקבצים ששותפו איתך. אנו מבקשים הרשאת `ראה` כדי שתוכל לרשום את הקבצים דרך מודולי הפלאגין, הרשאת `הורד` מאפשרת למשתמשים שלך להוריד קבצים מ-Google Drive שלך.

en: Allow the plugin to see your primary %s email address. The email address will be displayed on this page for easy account identification.
he_IL: אפשר לפלאגין לראות את כתובת הדוא"ל הראשית שלך %s. כתובת הדוא"ל תוצג בעמוד זה לצורך זיהוי חשבון קל.

en: Allow the plugin to see your publicly available personal info, like name and profile picture. Your name and profile picture will be displayed on this page for easy account identification.
he_IL: אפשר לפלאגין לראות את המידע האישי שלך הזמין לציבור, כמו שם ותמונת פרופיל. שמך ותמונת הפרופיל שלך יוצגו בעמוד זה לצורך זיהוי חשבון קל.

en: Allow the plugin to see, download, edit, create and delete all of your %s files and files shared with you. We ask for `see` permission so that you can view the files through the plugin modules. The `create` permission is required for letting uploading new content to your cloud account. The other permissions are needed so that you can manage your files on your cloud account. This includes renaming, editing, deleting and sharing your files via the plugin modules.
he_IL: אפשר לפלאגין לראות, להוריד, לערוך, ליצור ולמחוק את כל הקבצים והקבצים שלך ב-%s ששותפו איתך. אנו מבקשים הרשאת 'ראה' כדי שתוכל לצפות בקבצים דרך מודולי הפלאגין. הרשאת ה'יצירה' נדרשת כדי לאפשר העלאת תוכן חדש לחשבון הענן שלך. ההרשאות האחרות נחוצות כדי שתוכל לנהל את הקבצים שלך בחשבון הענן שלך. זה כולל שינוי שם, עריכה, מחיקה ושיתוף של הקבצים שלך באמצעות מודולי הפלאגין.

en: Allow the plugin to see, download, edit, create and delete only specific  %s files you use with this plugin. We ask for `see` permission so that you can view the files through the plugin modules. The `create` permission is required for letting uploading new content to your cloud account. The other permissions are needed so that you can manage your files on your cloud account. This includes downloading, renaming, editing, deleting and sharing those plugin specific files via the plugin modules. The plugin is not able to access any content on your %s which is not uploaded via the plugin.
he_IL: אפשר לפלאגין לראות, להוריד, לערוך, ליצור ולמחוק רק קבצים ספציפיים של %s שבהם אתה משתמש עם הפלאגין הזה. אנו מבקשים הרשאת 'ראה' כדי שתוכל לצפות בקבצים דרך מודולי הפלאגין. הרשאת ה'יצירה' נדרשת כדי לאפשר העלאת תוכן חדש לחשבון הענן שלך. ההרשאות האחרות נחוצות כדי שתוכל לנהל את הקבצים שלך בחשבון הענן שלך. זה כולל הורדה, שינוי שם, עריכה, מחיקה ושיתוף של קבצים ספציפיים לפלאגין באמצעות מודולי הפלאגין. הפלאגין אינו יכול לגשת לתוכן כלשהו ב-%s שלך שאינו מועלה באמצעות הפלאגין.

en: Allow the plugin to see, edit, create, and delete all of your %s files
he_IL: אפשר לפלאגין לראות, לערוך, ליצור ולמחוק את כל קבצי %s שלך

en: Allow the plugin to see, edit, create, and delete all of your %s files and files that are shared with you
he_IL: אפשר לפלאגין לראות, לערוך, ליצור ולמחוק את כל %s הקבצים והקבצים שלך המשותפים איתך

en: Allow the user to quickly access the breadcrumb, folders and header actions by using the 'return to the top' button in the module.
he_IL: אפשר למשתמש לגשת במהירות לפירורי הלחם, לתיקיות ולפעולות הכותרות על ידי שימוש בלחצן 'חזור לראש הדף' במודול.

en: Allow the user to see thumbnail of a file when hovering over an quick preview button.
he_IL: אפשר למשתמש לראות תמונה ממוזערת של קובץ כאשר הוא מרחף מעל לחצן תצוגה מקדימה מהירה.

en: Allow user to skip advertisment after after the following amount of seconds have elapsed
he_IL: אפשר למשתמש לדלג על פרסומות לאחר שחלפה כמות השניות הבאה

en: Allow user to skip advertisment after after the following amount of seconds have elapsed.
he_IL: אפשר למשתמש לדלג על פרסום לאחר שחלפו שניות הבאות.

en: Allow user to skip advertisment after the following amount of seconds have elapsed
he_IL: אפשר למשתמש לדלג על פרסום לאחר שחלפו מספר השניות הבא

en: Allow users to add and edit descriptions.
he_IL: אפשר למשתמשים להוסיף ולערוך תיאורים.

en: Allow users to copy content.
he_IL: אפשר למשתמשים להעתיק תוכן.

en: Allow users to create folders.
he_IL: אפשר למשתמשים ליצור תיקיות.

en: Allow users to delete content on your Cloud account.
he_IL: אפשר למשתמשים למחוק תוכן בחשבון הענן שלך.

en: Allow users to edit Google Documents and Office documents.
he_IL: אפשר למשתמשים לערוך את מסמכי Google ומסמכי Office.

en: Allow users to select multiple files and folders for ZIP download
he_IL: אפשר למשתמשים לבחור מספר קבצים ותיקיות להורדת ZIP

en: Allows you to access your Dropbox Team Folders if you are using a Business Account
he_IL: מאפשר לך לגשת לתיקיות צוות Dropbox שלך אם אתה משתמש בחשבון עסקי

en: Allows your customers to upload files when ordering this product.
he_IL: מאפשר ללקוחות שלך להעלות קבצים בעת הזמנת מוצר זה.

en: Almost done...
he_IL: כמעט סיימתי...

en: Almost ready
he_IL: כמעט מוכן

en: Always visible.
he_IL: תמיד גלוי.

en: Always.
he_IL: תמיד.

en: An anonymous user
he_IL: משתמש אנונימי

en: An estimate of the API bandwidth is used. If a user stops downloading a file before it is complete, it will still count as a full download.
he_IL: נעשה שימוש באומדן של רוחב הפס של ה-API. אם משתמש מפסיק להוריד קובץ לפני השלמתו, הוא עדיין ייחשב כהורדה מלאה.

en: Animation duration
he_IL: משך הנפשה

en: Anonymous user
he_IL: משתמש אנונימי

en: Anything else you want us to know?
he_IL: עוד משהו שאתה רוצה שנדע?

en: App Folder - Limited Access
he_IL: תיקיית אפליקציה - גישה מוגבלת

en: App Folder - Only access files uploaded by the plugin
he_IL: תיקיית אפליקציות - גישה רק לקבצים שהועלו על ידי התוסף

en: Approval Notifications
he_IL: הודעות אישור

en: Approve
he_IL: אשר

en: Approve Collection
he_IL: אשר איסוף

en: Approve selection
he_IL: אשר בחירה

en: Approved
he_IL: אושר

en: Arabic
he_IL: ערבית

en: Arrangement of the slides. Arrange the slides in a row (horizontal) or column (vertical).
he_IL: סידור השקופיות. מסדרים את השקופיות בשורה (אופקית) או בעמודה (אנכית).

en: As anonymous users will not have user metadata that can be used in the folder name template, the plugin will generate a unique user metadata object for those users instead. By default, their folder name will be prefixed with "%s" so all their folders are grouped together. You can change that prefix here.
he_IL: מכיוון שלמשתמשים אנונימיים לא יהיו מטא-נתונים של משתמשים שניתן להשתמש בהם בתבנית שם התיקייה, התוסף יפיק במקום זאת אובייקט מטא-נתוני משתמש ייחודי עבור אותם משתמשים. כברירת מחדל, שם התיקייה שלהם יקבל את הקידומת "%s", כך שכל התיקיות שלהם מקובצות יחד. אתה יכול לשנות את הקידומת הזו כאן.

en: As the API does not provide thumbnails on the fly, the plugin will generate and store them locally. You can purge that folder if needed.
he_IL: מכיוון שה-API אינו מספק תמונות ממוזערות תוך כדי, התוסף יפיק ויאחסן אותן באופן מקומי. אתה יכול לנקות את התיקיה במידת הצורך..

en: As the API does not provide thumbnails on the fly, the plugin will generate and store them locally. You can purge that folder if needed..
he_IL: מכיוון שה-API אינו מספק תמונות ממוזערות תוך כדי, התוסף יפיק ויאחסן אותן באופן מקומי. אתה יכול לנקות את התיקיה במידת הצורך..

en: Ascending
he_IL: בסדר עולה

en: Ask to enter a password before the content is displayed.
he_IL: בקש להזין סיסמה לפני הצגת התוכן.

en: Aspect ratio
he_IL: יחס רוחב-גובה של וידאו

en: Attach your documents
he_IL: צרף את המסמכים שלך

en: Audio Player
he_IL: נגן אודיו

en: Author URL
he_IL: כתובת URL של המחבר

en: Authorization is managed by the Network Admin via the %sNetwork Settings%s
he_IL: ההרשאה מנוהלת על ידי מנהל הרשת דרך %sהגדרות רשת%s

en: Auto Play
he_IL: הפעלה אוטומטית

en: Auto mode
he_IL: מצב אוטומטי

en: Auto size
he_IL: גודל אוטומטי

en: Automatically create a shared link for the upload folder.
he_IL: צור באופן אוטומטי קישור משותף עבור תיקיית ההעלאה.

en: Automatically create shared links for the uploaded files.
he_IL: צור באופן אוטומטי קישורים משותפים עבור הקבצים שהועלו.

en: Automatically create the Personal Folders for an user after their registration on the site.
he_IL: צור אוטומטית את התיקיות האישיות עבור משתמש לאחר ההרשמה שלו לאתר.

en: Automatically generate shared links for uploaded files and folders. If you use the module as an upload field in your form, the shared links will also be stored in the form submissions.
he_IL: צור באופן אוטומטי קישורים משותפים עבור קבצים ותיקיות שהועלו. אם אתה משתמש במודול כשדות העלאה בטופס שלך, הקישורים המשותפים יאוחסנו גם בהגשת הטופס.

en: Automatically open the lightbox immediately after the module has loaded the content. Can be useful if you want the slideshow to start in full screen when the page opens.
he_IL: פתח אוטומטית את ה-lightbox מיד לאחר שהמודול טען את התוכן. יכול להיות שימושי אם אתה רוצה שהמצגת תתחיל במסך מלא כשהעמוד נפתח.

en: Automatically start the next item in playlist once current one is finished.
he_IL: התחל אוטומטית את הפריט הבא ברשימת ההשמעה לאחר סיום הפריט הנוכחי.

en: Autoplay
he_IL: הפעלה אוטומטית

en: Autoplay is generally not recommended as it is seen as a negative user experience. It is also disabled in many browsers
he_IL: בדרך כלל הפעלה אוטומטית אינה מומלצת מכיוון שהיא נתפסת כחווית משתמש שלילית. זה מושבת גם בדפדפנים רבים

en: Available labels
he_IL: תוויות זמינות

en: Available placeholders:
he_IL: מצייני מיקום זמינים:

en: Available placeholders: %s
he_IL: מצייני מיקום זמינים: %s

en: Back
he_IL: חזור

en: Background color for dark theme
he_IL: צבע רקע לנושא כהה

en: Background color for light theme
he_IL: צבע רקע לנושא קל

en: Backup
he_IL: גיבוי

en: Backward
he_IL: אחורה

en: Bandwidth usage
he_IL: שימוש ברוחב פס

en: Bandwidth usage (in GB)
he_IL: שימוש ברוחב פס (ב-GB)

en: Basic Actions
he_IL: פעולות בסיסיות

en: Beat
he_IL: להיות ב

en: Before checkout form
he_IL: טופס לפני התשלום

en: Before we start: your Data & Privacy
he_IL: לפני שנתחיל: הנתונים והפרטיות שלך

en: Before: Order notes
he_IL: לפני: הערות להזמנה

en: Before: Payment
he_IL: לפני: תשלום

en: Before: customer details
he_IL: לפני: פרטי לקוח

en: Begin authorization
he_IL: התחל אישור

en: Begin the license activation using your Envato Account or license code.
he_IL: התחל את הפעלת הרישיון באמצעות חשבון Envato או קוד הרישיון שלך.

en: Belarusian
he_IL: בלהרוסית

en: Beta testing
he_IL: בדיקת בטא

en: Black
he_IL: שָׁחוֹר

en: Block untraceable users
he_IL: חסום משתמשים בלתי ניתנים לאיתור

en: Border radius
he_IL: רדיוס המסגרת

en: Box Account Settings
he_IL: הגדרות חשבון קופסא

en: Box will only create a single shared link per file. Setting a password, expiration date or permission will basically change the sharing permission of the file itself. It will affect the existing shared link for the file.
he_IL: Box תיצור רק קישור משותף יחיד לכל קובץ. הגדרת סיסמה, תאריך תפוגה או הרשאה תשנה בעצם את הרשאת השיתוף של הקובץ עצמו. זה ישפיע על הקישור המשותף הקיים עבור הקובץ.

en: Break link with Personal Folder
he_IL: ניתוק קישור עם תיקייה אישית

en: Bulgarian
he_IL: בולגרית

en: Business Accounts
he_IL: חשבונות עסקיים

en: Button
he_IL: כפתור

en: Buy License
he_IL: קנה רישיון

en: By default the plugin will only load it scripts when the shortcode is present on the page. If you are dynamically loading content via AJAX calls and the plugin does not show up, please enable this setting.
he_IL: כברירת מחדל, התוסף יטען את הסקריפטים שלו רק כאשר הקוד הקצר קיים בעמוד. אם אתה טוען תוכן באופן דינמי באמצעות שיחות AJAX והפלאגין לא מופיע, אנא הפעל את ההגדרה הזו.

en: By default, only Administrator users can navigate through all Personal Folders. Add other user roles if you want them to be able to see all Personal Folders.
he_IL: כברירת מחדל, רק משתמשי מנהל יכולים לנווט בכל התיקיות האישיות. הוסף תפקידי משתמש אחרים אם אתה רוצה שהם יוכלו לראות את כל התיקיות האישיות.

en: By default, the last modified date will be changed to the date/time when the file was uploaded. If you want to keep the original date, enable this setting.
he_IL: כברירת מחדל, תאריך השינוי האחרון ישתנה לתאריך/שעה שבהם הקובץ הועלה. אם ברצונך לשמור את התאריך המקורי, הפעל את ההגדרה הזו.

en: Cache
he_IL: מטמון

en: Calculating...
he_IL: מחשב...

en: Can the plugin use OpenSSL for secure connections and encryption?
he_IL: האם התוסף יכול להשתמש ב- OpenSSL לצורך חיבורים והצפנה מאובטחים?

en: Can't create link
he_IL: לא ניתן ליצור קישור

en: Cancel
he_IL: ביטול

en: Cannot add %s!
he_IL: לא ניתן להוסיף את %s!

en: Cannot create the cache directory %s, or it is not writable
he_IL: לא ניתן ליצור את ספריית המטמון %s, או שהיא לא ניתנת לכתיבה

en: Cannot find .htaccess file in cache directory %s
he_IL: לא ניתן למצוא קובץ .htaccess בספריית המטמון %s

en: Cannot generate thumbnail image
he_IL: לא ניתן ליצור תמונה ממוזערת

en: Cannot get account storage information.
he_IL: לא ניתן לקבל מידע על אחסון החשבון.

en: Cannot get image
he_IL: לא ניתן לקבל תמונה

en: Cannot read import file.
he_IL: לא ניתן לקרוא את קובץ הייבוא.

en: Caption / Description
he_IL: כיתוב / תיאור

en: Captions/Subtitles
he_IL: כיתובים / כתוביות

en: Cart
he_IL: סל קניות

en: Catalan
he_IL: קטלונית

en: Center the active slide in the viewport.
he_IL: מרכז את השקופית הפעילה בשדה התצוגה.

en: Centred slides
he_IL: שקופיות ממורכזות

en: Change Plugin Settings
he_IL: שנה את הגדרות התוסף

en: Chapters
he_IL: פרקים

en: Check for updates
he_IL: בדיקת עדכונים

en: Checkout
he_IL: לתשלום

en: Checkout Upload location
he_IL: Checkout מיקום העלאה

en: Child theme
he_IL: תבנית בת

en: Chinese
he_IL: סינית

en: Chinese (Simplified)
he_IL: סינית מופשטת)

en: Chinese (Traditional)
he_IL: סינית (מסורתית)

en: Choose
he_IL: בחירה

en: Choose from %s
he_IL: בחר מתוך %s

en: Choose this module
he_IL: בחר מודול זה

en: Choose where the upload box should appear on the checkout page.
he_IL: בחר היכן תיבת ההעלאה תופיע בדף התשלום.

en: Clear
he_IL: נקה

en: Click to go back
he_IL: לחץ כדי לחזור אחורה

en: Client ID
he_IL: מספר זיהוי של הלקוח

en: Client Secret
he_IL: מפתח לקוח סודי

en: Close
he_IL: סגור

en: Cloud Content
he_IL: תוכן בענן

en: Cloud Content Accessibility
he_IL: נגישות לתוכן בענן

en: Collection
he_IL: קולקציה

en: Collection Approved
he_IL: האיסוף אושר

en: Collection selection "%s" approved by %s
he_IL: בחירת האוסף "%s" אושרה על ידי %s

en: Collection selection "%s" deleted by %s
he_IL: בחירת האוסף "%s" נמחקה על ידי %s

en: Color Palette
he_IL: פלטת צבעים

en: Communication WP Cloud Plugin license server
he_IL: תקשורת WP Cloud Plugin שרת רישיון

en: Computers
he_IL: מחשבים

en: Confidential
he_IL: חסוי

en: Configuration problem
he_IL: בעיית תצורה

en: Configure
he_IL: הגדר

en: Configure Module
he_IL: הגדר מודול

en: Configure settings for reviewing and approving items.
he_IL: הגדר הגדרות לבדיקה ואישור של פריטים.

en: Configure the upload field with module builder.
he_IL: הגדר את שדה ההעלאה עם בונה המודולים.

en: Configure this module using the Module Builder or select an existing module.
he_IL: הגדר מודול זה באמצעות בונה המודולים או בחר מודול קיים.

en: Connect
he_IL: התחבר

en: Connect Account(s)
he_IL: חיבור חשבונות

en: Connect Personal Folders
he_IL: חבר תיקיות אישיות

en: Connect your account!
he_IL: חבר את החשבון שלך!

en: Connecting with Slack can significantly enhance your management workflow. This integration allows you to receive real-time notifications about important plugin events directly in your Slack channels.
he_IL: חיבור עם Slack יכול לשפר משמעותית את זרימת העבודה הניהולית שלך. אינטגרציה זו מאפשרת לך לקבל התראות בזמן אמת על אירועי פלאגין חשובים ישירות בערוצי ה-Slack שלך.

en: Contact Support
he_IL: צרו קשר עם התמיכה

en: Content
he_IL: תוכן

en: Continue
he_IL: המשך

en: Convert Documents
he_IL: המרת מסמכים

en: Convert documents to Google Docs
he_IL: המר מסמכים ל-Google Docs

en: Convert following mimetypes
he_IL: המרה את המימטיפים הבאים

en: Converting
he_IL: המרה

en: Converting failed
he_IL: ההמרה נכשלה

en: Copied to clipboard!
he_IL: קוד הועתק ללוח!

en: Copy
he_IL: העתק

en: Copy Filenames
he_IL: העתק שמות קבצים

en: Copy Notifications
he_IL: העתק הודעות

en: Copy Shortcode
he_IL: העתק שורטקוד

en: Copy to
he_IL: העתק אל

en: Copy to clipboard
he_IL: העתק ללוח

en: Could not add user to collection.
he_IL: לא ניתן להוסיף משתמש לאוסף.

en: Could not send email
he_IL: לא ניתן היה לשלוח דוא"ל

en: Could not send summary email
he_IL: לא ניתן לשלוח דוא"ל סיכום

en: Create
he_IL: צור

en: Create Personal Folders on registration
he_IL: צור תיקיות אישיות בהרשמה

en: Create all Personal Folders the 1st time a module is used
he_IL: צור את כל התיקיות האישיות בפעם הראשונה שבה נעשה שימוש במודול

en: Create direct link
he_IL: צור קישור ישיר

en: Create document
he_IL: צור מסמך

en: Create link with Personal Folder
he_IL: צור קישור עם תיקייה אישית

en: Create module
he_IL: צור מודול

en: Create new Google Documents via this module.
he_IL: צור מסמכי Google חדשים באמצעות מודול זה.

en: Create new documents
he_IL: צור מסמכים חדשים

en: Create new folders
he_IL: צור תיקיות חדשות

en: Create or edit a page/post, then add the WP Cloud Plugin block via your favorite editor. Configure the module and click Publish or Update.
he_IL: צור או ערוך עמוד/פוסט, ואז הוסף את בלוק WP Cloud Plugin דרך העורך המועדף עליך. הגדר את המודול ולחץ על פרסם או עדכן.

en: Create shortcuts
he_IL: ליצור קיצורי דרך

en: Create shortcuts to files and folder.
he_IL: צור קיצורי דרך לקבצים ולתיקיות.

en: Create support ticket
he_IL: צור כרטיס תמיכה

en: Create the module configuration via the Module Configurator and copy+paste the raw shortcode in this field.
he_IL: צור את תצורת המודול באמצעות Configurator המודול והעתק+הדבק את הקוד הקצר הגולמי בשדה זה.

en: Create your first Module
he_IL: צור את המודול הראשון שלך

en: Create zip file
he_IL: צור קובץ zip

en: Created
he_IL: נוצר

en: Created by %s
he_IL: נוצר על ידי %s

en: Creating a Personal Folder takes around 1 sec/folder. So it isn't recommended to enable this feature when you have tons of users.
he_IL: יצירת תיקיה אישית לוקחת בערך שנייה אחת/תיקיה. אז לא מומלץ להפעיל תכונה זו כאשר יש לך טונות של משתמשים.

en: Creating shared link...
he_IL: יוצר קישור משותף ...

en: Creating zip file
he_IL: יוצר קובץ zip

en: Croatian
he_IL: קרואטית

en: Crop thumbnails
he_IL: חתוך תמונות ממוזערות

en: Crop thumbnails to a 1:1 format.
he_IL: חתוך תמונות ממוזערות לפורמט 1:1.

en: Cross domain verification
he_IL: אימות חוצה דומיינים

en: Current selected folder
he_IL: התיקיה הנבחרת הנוכחית

en: Custom CSS
he_IL: CSS מותאם אישית

en: Custom CSS Classes
he_IL: שיעורי CSS מותאמים אישית

en: Custom Image (selected below)
he_IL: תמונה מותאמת אישית (שנבחרה למטה)

en: Custom button text
he_IL: טקסט לחצן מותאם אישית

en: Custom text for the top folder
he_IL: טקסט מותאם אישית עבור התיקיה העליונה

en: Czech
he_IL: צ'כית

en: Danish
he_IL: דנית

en: Dark
he_IL: כהה

en: Dark 1
he_IL: אפל 1

en: Dark 2
he_IL: חושך 2

en: Dashboard
he_IL: לוח בקרה

en: Data has been successfully imported.
he_IL: הנתונים יובאו בהצלחה.

en: Data has not been successfully imported.
he_IL: הנתונים לא יובאו בהצלחה.

en: Date
he_IL: תאריך

en: Date of creation
he_IL: תאריך יצירה

en: Deactivate
he_IL: בטל

en: Deactivate License
he_IL: הסרת הרישיון

en: Default
he_IL: ברירת מחדל

en: Default click behavior
he_IL: התנהגות קליקים המוגדרת כברירת מחדל

en: Default folder for Guests and non-linked Users
he_IL: תיקיית ברירת מחדל עבור אורחים ומשתמשים שאינם מקושרים

en: Default timezone is UTC
he_IL: אזור זמן ברירת מחדל הוא UTC

en: Defines the time frame for applying usage limits. Choose from predefined periods.
he_IL: מגדיר את מסגרת הזמן להחלת מגבלות שימוש. בחר מתוך תקופות מוגדרות מראש.

en: Delay between cycles in milliseconds. Defaults to 5000.
he_IL: השהיה בין מחזורים באלפיות שניות. ברירת המחדל היא 5000.

en: Delay between slides
he_IL: השהיה בין השקופיות

en: Delete
he_IL: מחק

en: Delete Module
he_IL: מחק מודול

en: Delete Notifications
he_IL: מחק התראות

en: Delete Personal Folders after deleting WP User
he_IL: מחק תיקיות אישיות לאחר מחיקת משתמש WP

en: Delete file
he_IL: מחק קובץ

en: Delete settings on Uninstall
he_IL: מחק הגדרות בהסרת ההתקנה

en: Delete to trash
he_IL: מחק לאשפה

en: Deleted
he_IL: נמחק

en: Deliver thumbnails directly from the OneDrive servers or store them on your own server. Storing the thumbnails locally can slow down the performance of the plugin.
he_IL: שלח תמונות ממוזערות ישירות משרתי OneDrive או אחסן אותן בשרת שלך. אחסון התמונות הממוזערות באופן מקומי יכול להאט את ביצועי התוסף.

en: Descending
he_IL: בסדר יורד

en: Description
he_IL: תיאור

en: Description Upload Box
he_IL: תיאור תיבת העלאה

en: Description position
he_IL: עמדת תיאור

en: Description updated
he_IL: התיאור עודכן

en: Description was edited.
he_IL: התיאור נערך.

en: Descriptions always visible
he_IL: תיאורים תמיד גלויים

en: Deselect all
he_IL: בטל בחירה להכל

en: Deselect items
he_IL: בטל את הבחירה בפריטים

en: Details
he_IL: פרטים

en: Direct Link
he_IL: קישור ישיר

en: Direct link
he_IL: קישור ישיר

en: Direct link to this collection.
he_IL: קישור ישיר לאוסף זה.

en: Direct media display
he_IL: תצוגת מדיה ישירה

en: Direction
he_IL: כיוון

en: Direction of slide movement.
he_IL: כיוון תנועת המגלשה.

en: Disable the notification for the user that executes the action.
he_IL: השבת את ההתראה עבור המשתמש שמבצע את הפעולה.

en: Disable this option to use the WordPress default, where the slug is generated from the title.
he_IL: השבת את האפשרות הזו כדי להשתמש בברירת המחדל של וורדפרס, שבה הקליע נוצר מהכותרת.

en: Display a folder tree for easier navigation.
he_IL: הצג עץ תיקיות לניווט קל יותר.

en: Display a header that shows the folder location and action buttons.
he_IL: הצג כותרת המציגה את מיקום התיקייה ולחצני הפעולה.

en: Display a login message on the module if a user does not have permission to view the module.
he_IL: הצג הודעת התחברות במודול אם למשתמש אין הרשאה לצפות במודול.

en: Display a purchase button for your media by adding an url to your webshop.
he_IL: הצג כפתור רכישה עבור המדיה שלך על ידי הוספת כתובת אתר לחנות האינטרנט שלך.

en: Display descriptions in the slide if available.
he_IL: הצג תיאורים בשקופית אם זמינים.

en: Display filename on hover
he_IL: הצג את שם הקובץ עם ריחוף

en: Display folder tree
he_IL: הצג את עץ התיקיות

en: Display hidden system (dot) files (e.g. .DS_store, .config).
he_IL: הצגת קבצי מערכת (נקודה) מוסתרים (למשל .DS_store, .config)

en: Display or Hide the file names in the gallery.
he_IL: הצג או הסתר את שמות הקבצים בגלריה.

en: Display or Hide the file names in the slider item.
he_IL: הצג או הסתר את שמות הקבצים בפריט המחוון.

en: Display the breadcrumb with the current folder location.
he_IL: הצג את פירור הלחם עם מיקום התיקייה הנוכחי.

en: Display the file names in the thumbnail view only when hovering over the file. When disabled, the file names and actions will be displayed directly under the file. On touch devices, it will always displayed.
he_IL: הצג את שמות הקבצים בתצוגת התמונות הממוזערות רק כאשר אתה מרחף מעל הקובץ. כאשר מושבת, שמות הקבצים והפעולות יוצגו ישירות מתחת לקובץ. במכשירי מגע, זה תמיד יוצג.

en: Display the last modified date in the playlist.
he_IL: הצג את התאריך האחרון שהשתנה ברשימת ההשמעה.

en: Display the last modified date of the item.
he_IL: הצג את תאריך השינוי האחרון של הפריט.

en: Display the playlist above the video container.
he_IL: הצג את רשימת ההשמעה מעל מיכל הווידאו.

en: Display the playlist directly when the module is rendered.
he_IL: הצג את רשימת ההשמעה ישירות כאשר המודול מעובד.

en: Display thumbnails
he_IL: הצגת תמונות ממוזערות

en: Display your files in the module.
he_IL: הצג את הקבצים שלך במודול.

en: Display your folders and subfolders.
he_IL: הצג את התיקיות ותיקיות המשנה שלך.

en: Displays whether or not WP Cron Jobs are enabled.
he_IL: מציג אם מופעל WP Cron Jobs או לא.

en: Displays whether or not WordPress is in Debug Mode.
he_IL: מציג אם WordPress נמצא במצב באגים או לא.

en: Displays whether or not WordPress is using an external object cache.
he_IL: מציג אם WordPress משתמש במטמון אובייקטים חיצוני או לא.

en: Displays whether or not the current theme is a child theme.
he_IL: מציג אם הנושא הנוכחי הוא נושא לילד או לא.

en: Do not forget to test your module on the Front-End.
he_IL: אל תשכח לבדוק את המודול שלך בחזית.

en: Do you really want to delete these files?
he_IL: האם אתה באמת רוצה למחוק את הקבצים האלה?

en: Do you really want to delete:
he_IL: האם אתה באמת רוצה למחוק את הקבצים:

en: Do you want to link your users manually to the folder location or should the plugin handle this automatically for you?
he_IL: האם ברצונך לקשר את המשתמשים שלך באופן ידני למיקום התיקיה או שהפלאגין יטפל בכך באופן אוטומטי עבורך?

en: Docs
he_IL: מסמכים

en: Document
he_IL: מסמך

en: Documentation
he_IL: תיעוד

en: Documents
he_IL: מסמכים

en: Download
he_IL: הורד

en: Download File
he_IL: הורדת קובץ

en: Download Notifications
he_IL: הורד התראות

en: Download Proof
he_IL: הורד הוכחה

en: Download Restrictions
he_IL: הגבלות הורדה

en: Download Video
he_IL: הורד וידאו

en: Download as
he_IL: שמירה בשם

en: Download content via this module.
he_IL: הורד תוכן דרך מודול זה.

en: Download folder
he_IL: הורד הכל

en: Download playlist
he_IL: הורד רשימת השמעה

en: Download selected
he_IL: הורד את הנבחרים

en: Downloaded
he_IL: הורד

en: Downloading...
he_IL: מוריד...

en: Downloads
he_IL: הורדות

en: Downloads per User
he_IL: הורדות לכל משתמש

en: Downloads per file
he_IL: הורדות לכל קובץ

en: Dropbox Account Settings
he_IL: הגדרות חשבון Dropbox

en: Dropbox App Key
he_IL: מפתח אפליקציית Dropbox

en: Dropbox App Secret
he_IL: סוד אפליקציית Dropbox

en: Dropbox Team Folders
he_IL: תיקיות צוות של Dropbox

en: Duplicate
he_IL: שכפל

en: Dutch
he_IL: הולנדית

en: Dynamic Folders
he_IL: תיקיות דינמיות

en: Dynamic Mode
he_IL: מצב דינמי

en: Easily manage your Digital Download and Order Uploads in the cloud.
he_IL: נהל בקלות את ההורדות הדיגיטליות וההזמנת העלאות בענן.

en: Edit (new window)
he_IL: ערוך (בחלון חדש)

en: Edit Default Preset
he_IL: ערוך ברירת מחדל מראש

en: Edit File
he_IL: ערוך קובץ

en: Edit Google Docs and Office documents
he_IL: ערוך את Google Docs ומסמכי Office

en: Edit Microsoft Office documents
he_IL: ערוך מסמכי Microsoft Office

en: Edit Module
he_IL: עריכת מודול

en: Edit View
he_IL: ערוך תצוגה

en: Edit description
he_IL: ערוך תיאור

en: Edit manually
he_IL: ערוך באופן ידני

en: Editable
he_IL: ניתן לעריכה

en: Editable mode is only available for Google Docs & Office Docs.
he_IL: מצב ניתן לעריכה זמין רק עבור Google Docs ו-Office Docs.

en: Editable mode is only available for Office Docs.
he_IL: מצב ניתן לעריכה זמין רק עבור Office Docs.

en: Editable with toolbar
he_IL: ניתן לעריכה עם סרגל הכלים

en: Edited
he_IL: עריכה

en: Email
he_IL: אימייל

en: Email Body (HTML)
he_IL: גוף האימייל (HTML)

en: Email Sender Information
he_IL: מידע על שולח הדוא"ל

en: Email Subject
he_IL: נושא המייל

en: Email Subject for ZIP downloads
he_IL: נושא דוא"ל להורדות ZIP

en: Email a summary of all the events that are logged with the plugin.
he_IL: דוא"ל סיכום של כל האירועים שנרשמו עם הפלאגין.

en: Email addresses
he_IL: כתובות דואר אלקטרוני

en: Email notifications
he_IL: הודעות דוא״ל

en: Embed Documents
he_IL: הטמע מסמכים

en: Embed Files
he_IL: הטמע קבצים

en: Embed Type
he_IL: סוג הטמעה

en: Embed documents directly into your page
he_IL: הטמע מסמכים ישירות בדף שלך

en: Enable API log
he_IL: אפשר יומן API

en: Enable Gzip compression
he_IL: אפשר דחיסת Gzip

en: Enable Personal Folders in Internal modules:
he_IL: אפשר תיקיות אישיות במודולים פנימיים:

en: Enable Skip Button
he_IL: אפשר כפתור דלג

en: Enable Slideshow
he_IL: הפעל מצגת שקופיות

en: Enable Video Advertisements
he_IL: אפשר מודעות וידאו

en: Enable some polyfill javascripts that are used by the plugin but not available in old browsers. This uses the external service cdnjs.cloudflare.com/polyfill.
he_IL: אפשר כמה קובצי javascript של polyfill שנמצאים בשימוש התוסף אך אינם זמינים בדפדפנים ישנים. זה משתמש בשירות החיצוני cdnjs.cloudflare.com/polyfill.

en: Enable the Slideshow mode for the Lightbox.
he_IL: הפעל את מצב מצגת עבור ה-Lightbox.

en: Enables gzip-compression if the visitor's browser can handle it. This will increase the performance of the plugin if you are displaying large amounts of files and it reduces bandwidth usage as well. It uses the PHP ob_gzhandler() callback. Please use this setting with caution. Always test if the plugin still works on the Front-End as some servers are already configured to gzip content!
he_IL: מאפשר דחיסת gzip אם הדפדפן של האורח יכול להתמודד עם זה. זה יגדיל את ביצועי התוסף אם אתה מציג כמויות גדולות של קבצים וזה מצמצם גם את רוחב הפס. הוא משתמש ob_gzhandler() PHP ob_gzhandler() . אנא השתמש בהגדרה זו בזהירות. בדוק תמיד אם התוסף עדיין עובד ב- Front-End מכיוון ששרתים מסוימים כבר מוגדרים לתוכן gzip!

en: English
he_IL: אנגלית

en: Enjoying this plugin?
he_IL: האם אתה נהנה מהתוסף הזה?

en: Enter a name...
he_IL: הזן שם...

en: Enter a short description of what the customer needs to upload
he_IL: הזן תיאור קצר של מה הלקוח צריך להעלות

en: Enter an authorized email address you would like the notification email sent from. To avoid deliverability issues, always use your site domain in the from email.
he_IL: הזן כתובת דוא"ל מורשית שממנה תרצה שדוא"ל ההתראה יישלח. כדי להימנע מבעיות מסירה, השתמש תמיד בדומיין האתר שלך באימייל מאת.

en: Enter an email address when you want a reply on the notification to go to an email address that is different than the From: address.
he_IL: הזן כתובת דוא"ל כאשר ברצונך שתשובה על ההתראה תעבור לכתובת דוא"ל שונה מכתובת מאת:.

en: Enter password
he_IL: הכנס סיסמה

en: Enter the name you would like the notification email sent from, or use one of the available placeholders.
he_IL: הזן את השם שממנו תרצה שההודעה תישלח בדוא"ל, או השתמש באחד ממצייני המיקום הזמינים.

en: Enter the text for the upload button.
he_IL: הזן את הטקסט עבור כפתור ההעלאה.

en: Enter your VAST XML tag url.
he_IL: הזן את כתובת האתר של תג VAST XML שלך.

en: Enter your custom branded domain you want to use.
he_IL: הזן את הדומיין הממותג המותאם אישית שלך שבו אתה רוצה להשתמש.

en: Enter your e-mail address
he_IL: הזן את כתובת הדואר האלקטרוני שלך

en: Error
he_IL: שגיאה

en: Error 104: Sorry, this file could not be downloaded.
he_IL: שגיאה 104: מצטערים, לא ניתן היה להוריד את הקובץ הזה.

en: Error Downloading File
he_IL: שגיאה בהורדת קובץ

en: Error communicating with API:
he_IL: שגיאה בתקשורת עם API:

en: Error messages can contain sensitive information about your store environment. These should be hidden from untrusted visitors.
he_IL: הודעות שגיאה יכולות להכיל מידע רגיש אודות סביבת החנות שלך. אלה צריכים להיות מוסתרים מפני מבקרים לא מהימנים.

en: Error messages should not be shown to visitors.
he_IL: אסור להראות למבקרים הודעות שגיאה.

en: Estonian
he_IL: אסטונית

en: Event
he_IL: אירוע

en: Event Description
he_IL: תיאור האירוע

en: Event ID
he_IL: מזהה אירוע

en: Event Logs
he_IL: יומני אירועים

en: Event Name
he_IL: שם האירוע

en: Events per Day
he_IL: אירועים ביום

en: Events per User
he_IL: אירועים לכל משתמש

en: Every day
he_IL: כל יום

en: Everyone
he_IL: כולם

en: Everything (settings, modules, event logs & user ⇔ folder links)
he_IL: הכל (הגדרות, מודולים, יומני אירועים וקישורי תיקיות משתמש ⇔)

en: Exclude Roles & Users
he_IL: אל תכלול תפקידים ומשתמשים

en: Exclude users
he_IL: אל תכלול משתמשים

en: Expiration time of the shared link. By default the link will not expire.
he_IL: זמן תפוגה של הקישור המשותף. כברירת מחדל הקישור לא יפוג.

en: Export
he_IL: ייצוא

en: External object cache
he_IL: מטמון אובייקטים חיצוני

en: Extra
he_IL: עוד

en: Failed to add file.
he_IL: הוספת הקובץ נכשלה.

en: Failed to add folder
he_IL: שינוי מקום נכשל

en: Failed to add user folder
he_IL: הוספת תיקיית המשתמש נכשלה

en: Failed to add user folder with template folder
he_IL: הוספת תיקיית משתמשים עם תיקיית התבניות נכשלה

en: Failed to copy file.
he_IL: ההעתקה של הקובץ נכשלה.

en: Failed to copy.
he_IL: ההעתקה נכשלה.

en: Failed to create file.
he_IL: יצירת הקובץ נכשלה.

en: Failed to create folder.
he_IL: יצירת התיקייה נכשלה.

en: Failed to create shortcut
he_IL: יצירת קיצור הדרך נכשלה

en: Failed to delete file.
he_IL: מחיקת הקובץ נכשלה.

en: Failed to delete selection.
he_IL: מחיקת הבחירה נכשלה.

en: Failed to edit description.
he_IL: עריכת התיאור נכשלה.

en: Failed to edit file.
he_IL: עריכת הקובץ נכשלה.

en: Failed to import file.
he_IL: ייבוא הקובץ נכשל.

en: Failed to load data in folder.
he_IL: טעינת הנתונים בתיקייה נכשלה.

en: Failed to load file.
he_IL: טעינת הקובץ נכשלה.

en: Failed to load folder.
he_IL: טעינת התיקייה נכשלה.

en: Failed to move file.
he_IL: העברת הקובץ נכשלה.

en: Failed to patch file.
he_IL: תיקון הקובץ נכשל.

en: Failed to rename file.
he_IL: שינוי שם הקובץ נכשל.

en: Failed to write file to disk
he_IL: נכשלה בכתיבת קובץ בדיסק

en: Fallback to the default value.
he_IL: חזרה לערך ברירת המחדל.

en: Fast - Large preview thumbnails.
he_IL: מהיר - תמונות ממוזערות גדולות של תצוגה מקדימה.

en: Favorite
he_IL: מועדף

en: Field type
he_IL: סוג  שדה

en: File
he_IL: קובץ

en: File Browser
he_IL: סייר קבצים

en: File Browser Icon Set
he_IL: סט סמלים של דפדפן קבצים

en: File Browser view
he_IL: תצוגת דפדפן הקבצים

en: File ID
he_IL: ID קובץ

en: File Icon URL
he_IL: כתובת האתר של סמל הקובץ

en: File Rename, prefixes & suffixes
he_IL: שינוי שם קובץ, קידומות וסיומות

en: File Size
he_IL: גודל קובץ

en: File Uploaded
he_IL: הקובץ הועלה

en: File can not be found
he_IL: לא ניתן למצוא קובץ

en: File created
he_IL: הקובץ נוצר

en: File deleted
he_IL: הקובץ נמחק

en: File description
he_IL: תיאור קובץ

en: File description added
he_IL: תיאור הקובץ נוסף

en: File download URL
he_IL: כתובת אתר להורדת קובץ

en: File downloaded
he_IL: הקובץ הורד

en: File edited
he_IL: הקובץ נערך

en: File is too big
he_IL: הקובץ גדול מדי

en: File is too large
he_IL: הקובץ גדול מדי

en: File is too small
he_IL: הקובץ קטן מדי

en: File item template
he_IL: תבנית פריט קובץ

en: File mimetype
he_IL: סוג mime של קובץ

en: File moved
he_IL: הקובץ הועבר

en: File name
he_IL: שם קובץ

en: File not found
he_IL: קובץ לא נמצא

en: File not uploaded successfully
he_IL: הקובץ לא הועלה בהצלחה

en: File preview URL
he_IL: כתובת URL לתצוגה מקדימה של הקובץ

en: File previewed
he_IL: תצוגה מקדימה

en: File renamed
he_IL: שם הקובץ שונה

en: File shared
he_IL: הקובץ שותף

en: File size
he_IL: גודל הקובץ

en: File streamed
he_IL: הקובץ הוזרם

en: File thumbnail URL
he_IL: כתובת אתר של תמונה ממוזערת של קובץ

en: File type not allowed
he_IL: קובץ

en: File upload failed
he_IL: העלאת הקובץ נכשלה

en: File was deleted.
he_IL: הקובץ נמחק.

en: File was renamed.
he_IL: שם הקובץ שונה.

en: Files
he_IL: קבצים

en: Files & Folder Actions
he_IL: קבצים ופעולות תיקיות

en: Filetype not allowed
he_IL: אסור להשתמש בפילויטי

en: Filipino
he_IL: פיליפינית

en: Filter
he_IL: סינון

en: Filter by Name or ID
he_IL: סנן לפי שם או מזהה

en: Filter by file extension
he_IL: סנן לפי סיומת קובץ

en: Filters
he_IL: אי הכללות

en: Final Selection
he_IL: בחירה סופית

en: Find a solution
he_IL: מצא פיתרון

en: Finished
he_IL: הסתיים

en: Finnish
he_IL: פינית

en: Folder location not longer available
he_IL: מיקום התיקייה אינו זמין יותר

en: Folders
he_IL: תיקיות

en: For an easy configuration you can just use the default App of the plugin itself.
he_IL: לתצורה קלה אתה יכול פשוט להשתמש באפליקציית ברירת המחדל של התוסף עצמו.

en: For example:
he_IL: אם אינך מצליח לראות את כתובת ה-VAST לדוגמה למטה, אנא ודא שלא הפעלת חוסם פרסומות. דוגמה לכתובת VAST:

en: Format
he_IL: פורמט

en: Forward
he_IL: קדימה

en: French
he_IL: צרפתית

en: From Name
he_IL: שם השולח

en: From email address
he_IL: מאת כתובת אימייל

en: Full Access
he_IL: גישה מלאה

en: Full View
he_IL: צפייה בכרטיס

en: Full upload location path
he_IL: נתיב מיקום מלא להעלאה

en: Full view with toolbar
he_IL: תצוגה מלאה עם סרגל כלים

en: Full-Text search
he_IL: חיפוש טקסט מלא

en: Fullscreen
he_IL: מסך מלא

en: GZip (zlib) is used to compress the AJAX responses of the plugin.
he_IL: GZip (zlib) משמש לדחיסת תגובות AJAX של התוסף.

en: Galician
he_IL: גליציאנית

en: Gallery
he_IL: גלריה

en: General
he_IL: כללי

en: General Loader
he_IL: מטעין כללי

en: Generate a cloud upload field.
he_IL: צור שדה העלאה בענן.

en: Generate a form-tag for this upload field.
he_IL: צור תג טופס לשדה העלאה זה.

en: Generate links to documents on your website. Only users with access to the module and its content will be able to open the link.
he_IL: צור קישורים למסמכים באתר האינטרנט שלך. רק משתמשים בעלי גישה למודול ולתוכן שלו יוכלו לפתוח את הקישור.

en: Generate permanent shared links to your content in the Cloud.
he_IL: צור קישורים משותפים קבועים לתוכן שלך בענן.

en: German
he_IL: גרמנית

en: Get Started
he_IL: התחל

en: Get instant help for WP Cloud Plugins with all resources in one place! Can't find your answer and you want to speak to someone directly? Make sure you have an active support package, and create a ticket. We're here to help!
he_IL: קבל עזרה מיידית עבור WP Cloud Plugins עם כל המשאבים במקום אחד! לא מוצא את התשובה שלך ואתה רוצה לדבר עם מישהו ישירות? ודא שיש לך חבילת תמיכה פעילה, וצור כרטיס. אנחנו כאן כדי לעזור!

en: Get started by creating a new module
he_IL: התחל על ידי יצירת מודול חדש

en: Getting Started
he_IL: מתחילים

en: Give Access to Root Folder
he_IL: תן גישה לתיקיית השורש

en: Give this module a specific id. You can use this ID to target this module via your own CSS or JS code, for example.
he_IL: תן למודול הזה מזהה ספציפי. אתה יכול להשתמש במזהה זה כדי למקד את המודול הזה באמצעות קוד CSS או JS משלך, למשל.

en: Global settings
he_IL: הגדרות כלליות

en: Global settings for AUTO-mode
he_IL: הגדרות גלובליות למצב אוטומטי

en: Global settings for MANUAL-mode
he_IL: הגדרות גלובליות למצב ידני

en: Go Fullscreen
he_IL: מסך מלא

en: Go back to the start folder
he_IL: חזור לתיקיית ההתחלה

en: Google Account Settings
he_IL: הגדרות חשבון Google

en: Google Workspace Domain
he_IL: תחום סביבת העבודה שלך ב- Google

en: Google popout button
he_IL: כפתור קופץ של גוגל

en: Grab the shortcode via the Module Configurator and copy+paste in this field.
he_IL: קח את הקוד הקצר דרך Configurator המודול והעתק+הדבק בשדה זה.

en: Great! How about a review, then?
he_IL: גדול! מה דעתך על סקירה, אם כן?

en: Greek
he_IL: יוונית

en: Grid gap
he_IL: פער רשת

en: Grid/Thumbnail View
he_IL: תצוגת רשת / תמונה ממוזערת

en: Guests
he_IL: אורחים

en: Hang on. Waiting for the files...
he_IL: חכה. ממתין לתיקים ...

en: Header
he_IL: כותרת

en: Hebrew
he_IL: עברית

en: Hello %s, you have been granted access to your folder. You can now view and download the contents of this folder. If you have any questions or need further assistance, please do not hesitate to contact us.
he_IL: שלום %s, קיבלת גישה לתיקיה שלך. כעת תוכל להציג ולהוריד את התוכן של תיקיה זו. אם יש לך שאלות כלשהן או זקוק לסיוע נוסף, אנא אל תהסס לפנות אלינו.

en: Hi there!
he_IL: שלום שם!

en: Hide errors from visitors
he_IL: הסתר שגיאות מהמבקרים

en: Hide preview
he_IL: הסתר תצוגה מקדימה

en: Hide the following file extension
he_IL: הסתר את סיומת הקובץ הבאה

en: Hide the following files
he_IL: הסתר את הקבצים הבאים

en: High
he_IL: גבוה

en: Hindi
he_IL: הינדו

en: Horizontal
he_IL: אופקי

en: Hover over module to show navigation bar
he_IL: העבר את העכבר מעל מודול כדי להציג את סרגל הניווט

en: Hover over thumbnail area.
he_IL: העבר את העכבר מעל אזור התמונות הממוזערות.

en: How to update your PHP version
he_IL: כיצד לעדכן את גרסת ה-PHP

en: Hungarian
he_IL: Macarca

en: I will link the users manually via %sthis page%s.
he_IL: אני אקשר את המשתמשים באופן ידני דרך %sדף זה%s.

en: I.e. the Personal Folder name needs to contain the email address of the user.
he_IL: כְּלוֹמַר. שם התיקיה האישית צריך להכיל את כתובת הדוא"ל של המשתמש.

en: Icelandic
he_IL: איסלנדית

en: Icon Set
he_IL: ערכת אייקונים

en: If enabled, the dimensions of each slide are its natural dimensions. If disabled, all slides will be the same size and the image will cover the slide.
he_IL: אם מופעל, הממדים של כל שקף הם הממדים הטבעיים שלו. אם מושבת, כל השקופיות יהיו באותו גודל והתמונה תכסה את השקופית.

en: If enabled, you will be able to receive beta updates in preparation for the official release. These should be fairly stable, but will be available before the final update is ready for release.
he_IL: אם מופעל, תוכל לקבל עדכוני בטא לקראת הגרסה הרשמית. אלה אמורים להיות יציבים למדי, אך יהיו זמינים לפני שהעדכון הסופי יהיה מוכן לשחרור.

en: If the document doesn't open, you are probably trying to access a protected file which requires a login.
he_IL: אם המסמך לא נפתח, סביר להניח שאתה מנסה לגשת לקובץ מוגן שדורש כניסה.

en: If the plugin somehow loses its authorization, a notification email will be send to the following email address.
he_IL: אם התוסף יאבד איכשהו את ההרשאה שלו, יישלח אימייל התראה לכתובת האימייל הבאה.

en: If the problem persists, fall back to the default App via the settings on the Advanced tab.
he_IL: אם הבעיה נמשכת, חזור לאפליקציית ברירת המחדל דרך ההגדרות בכרטיסייה מתקדם.

en: If you are unable to see the example VAST url below, please make sure you do not have an ad blocker enabled. VAST url example:
he_IL: אם אינך מצליח לראות את כתובת ה-VAST לדוגמה למטה, אנא ודא שלא הפעלת חוסם פרסומות. דוגמה לכתובת VAST:

en: If you encounter any issues when trying to use your own App, please fall back on the default App by disabling this setting.
he_IL: אם אתה נתקל בבעיות כלשהן בעת ניסיון להשתמש באפליקציה משלך, חזור לאפליקציית ברירת המחדל על ידי השבתת הגדרה זו.

en: If you have a Google Workspace Domain and you want to share your documents ONLY with users having an account in your Google Workspace Domain, please insert your domain.
he_IL: אם יש לך דומיין של Google Workspace ואתה רוצה לשתף את המסמכים שלך רק עם משתמשים שיש להם חשבון בדומיין Google Workspace שלך, הכנס את הדומיין שלך.

en: If you want the plugin to list only specific SharePoint sites, you can add the names of the SharePoint sites separated by a comma (,). Reducing the number of SharePoint sites that the plugin needs to monitor greatly improves performance.
he_IL: אם אתה רוצה שהתוסף יפרט רק אתרי SharePoint ספציפיים, תוכל להוסיף את שמות אתרי SharePoint מופרדים בפסיק (,). צמצום מספר אתרי SharePoint שהפלאגין צריך לנטר משפר מאוד את הביצועים.

en: If you want to manage the file sharing permissions manually by yourself, disable this function. This can be useful for instance, when you are using this plugin in an intranet environment.
he_IL: אם ברצונך לנהל את הרשאות שיתוף הקבצים באופן ידני בעצמך, השבת את הפונקציה הזו. זה יכול להיות שימושי, למשל, כאשר אתה משתמש בתוסף זה בסביבת אינטרא-נט.

en: If you want to modify the looks of the plugin slightly, you can insert here your custom CSS. Don't edit the CSS files itself, because those modifications will be lost during an update.
he_IL: אם ברצונך לשנות מעט את המראה של התוסף, תוכל להכניס כאן את ה- CSS המותאם אישית שלך. אל תערוך את קבצי ה- CSS עצמה, מכיוון ששינויים אלה יאבדו במהלך עדכון.

en: If you want to use your own App, insert your App Secret here
he_IL: אם אתה רוצה להשתמש באפליקציה שלך, הכנס כאן את סוד האפליקציות שלך

en: If you want to use your own App, insert your Client Secret here
he_IL: אם אתה רוצה להשתמש באפליקציה שלך, הכנס כאן את סוד הלקוח שלך

en: If you want your documents to be accessible to the public, leave this setting empty.
he_IL: אם אתה רוצה שהמסמכים שלך יהיו נגישים לציבור, השאר הגדרה זו ריקה.

en: If you would like to use both plugins, ask the developer to update it's code
he_IL: אם תרצה להשתמש בשני התוספים, בקש מהמפתח לעדכן את הקוד שלו

en: If your downloads are already limited by the global settings, you can set custom limits for this module.
he_IL: אם ההורדות שלך כבר מוגבלות על ידי ההגדרות הגלובליות, תוכל להגדיר מגבלות מותאמות אישית עבור מודול זה.

en: Image Source
he_IL: מקור תמונה

en: Image and video gallery
he_IL: גלריית תמונות וסרטונים

en: Image exceeds maximum height
he_IL: התמונה חורגת מהגובה המרבי

en: Image exceeds maximum width
he_IL: התמונה עולה על הרוחב המרבי

en: Image requires a minimum height
he_IL: תמונה דורשת גובה מינימלי

en: Image requires a minimum width
he_IL: תמונה דורשת רוחב מינימלי

en: Image row height
he_IL: גובה שורת התמונה

en: Image shown in the File Browser and Gallery module when no content is found in the opened folder.
he_IL: תמונה מוצגת במודול דפדפן קבצים וגלריה כאשר לא נמצא תוכן בתיקייה הפתוחה.

en: Image shown when a module is not accessible for the user.
he_IL: תמונה מוצגת כאשר מודול אינו נגיש למשתמש.

en: Import
he_IL: ייבוא

en: Import data
he_IL: ייבוא נתונים

en: Import to Media Library
he_IL: ייבוא לספריית מדיה

en: Important:
he_IL: חשוב:

en: In order to display your content stored on %s, you have to authorize it with your %s account.
he_IL: על מנת להציג את התוכן שלך המאוחסן ב- %s, עליך לאשר אותו באמצעות חשבון %s שלך.

en: Inactive License
he_IL: רישיון לא פעיל

en: Include files
he_IL: כלול קבצים

en: Include folders
he_IL: כלול תיקיות

en: Include system files
he_IL: כלול קבצי מערכת

en: Increasing memory allocated to PHP
he_IL: הגדלת הזיכרון שהוקצה ל- PHP

en: Indonesian
he_IL: אינדונזית

en: Information about the data
he_IL: מידע אודות הנתונים

en: Information about the web server that is currently hosting your site.
he_IL: מידע על שרת האינטרנט שמארח כעת את האתר שלך.

en: Initial Search Term
he_IL: מונח חיפוש ראשוני

en: Inline Preview
he_IL: תצוגה מקדימה מוטבעת

en: Insert Direct links
he_IL: הכנס קישורים ישירים

en: Insert Links
he_IL: הכנס קישורים

en: Insert Tag
he_IL: הכנס תג

en: Insert your %s content
he_IL: הכנס את %s התוכן שלך

en: Install the plugin
he_IL: התקן את הפלאגין

en: Instead of using a static folder location, the module can also point to a dynamic folder location.
he_IL: במקום להשתמש במיקום תיקייה סטטי, המודול יכול גם להצביע על מיקום תיקייה דינמי.

en: Instead of using the original top folder name, set a custom "Home" or "Start" text for the top folder in the breadcrumb path. This is useful if you do not want to reveal the top folder name.
he_IL: במקום להשתמש בשם התיקייה העליונה המקורית, הגדר טקסט "בית" או "התחל" מותאם אישית עבור התיקיה העליונה בנתיב פירורי הלחם. זה שימושי אם אינך רוצה לחשוף את שם התיקייה העליונה.

en: Integrations
he_IL: אינטגרציות

en: Interval
he_IL: מרווח

en: Invalid
he_IL: לא תקין

en: Invalid AJAX request received.
he_IL: התקבלה בקשת AJAX לא חוקית.

en: Irish
he_IL: אירית

en: Is the Module active?
he_IL: האם המודול פעיל?

en: Is the connection to your store secure?
he_IL: %s החיבור לחנות שלך מאובטח?

en: Is the layout of the Media Player all mixed up and is it not initiating properly? If that is the case, you might be encountering a conflict between media player libraries on your site. To resolve this, enable this setting to load the native MediaElement.js library.
he_IL: האם הפריסה של נגן המדיה כל כך מעורבב וה- האם אינו יוזם כראוי? אם זה המקרה, יתכן שתיתקל בסכסוך בין ספריות נגני המדיה באתר שלך. כדי לפתור זאת, הפעל הגדרה זו לטעינת הספרייה המקומית MediaElement.js.

en: Is your App configured to only access the App specific folder?
he_IL: האם היישום שלך מוגדר לגשת רק לתיקייה הספציפית של היישום?

en: Italian
he_IL: איטלקית

en: Item
he_IL: פריט

en: Items
he_IL: פריטים

en: Items Shared
he_IL: פריטים משותפים

en: Japanese
he_IL: יפנית

en: Jump forward %1 seconds
he_IL: קפוץ קדימה% 1 שניות

en: Jump forward 30 second
he_IL: קפוץ קדימה 30 שניות

en: Keep last modified date
he_IL: שמור תאריך שינוי אחרון

en: Korean
he_IL: קוריאנית

en: Label not longer available
he_IL: התווית אינה זמינה יותר

en: Labels
he_IL: תוויות

en: Landscape
he_IL: אופקי ‪(Landscape)‬

en: Landscape A4
he_IL: נוף A4

en: Language
he_IL: שפה

en: Last modified date
he_IL: תאריך שינוי אחרון

en: Latest Uploads
he_IL: ההעלאות האחרונות

en: Latvian
he_IL: לטבית

en: Layout
he_IL: פריסה

en: Leave empty for default value.
he_IL: יש להשאיר ריק כדי להשתמש בערך ברירת המחדל.

en: Leave empty for easy setup
he_IL: השאר ריק להתקנה קלה

en: Leave empty for no restriction.
he_IL: השאר ריק ללא הגבלה.

en: Leave empty to disable Ads
he_IL: השאר ריק כדי להשבית מודעות

en: Leave empty to disable this filter.
he_IL: השאר ריק כדי להשבית את המסנן הזה.

en: Leave empty to use the value that is set globally.
he_IL: השאר ריק כדי להשתמש בערך שנקבע ברחבי העולם.

en: Leave this field empty or set it to -1 for unlimited disk space.
he_IL: השאר שדה זה ריק או הגדר אותו ל-1 עבור שטח דיסק בלתי מוגבל.

en: Let people browse a specific folder
he_IL: אפשר לאנשים לגלוש בתיקייה מסוימת

en: Let people upload content
he_IL: תן לאנשים להעלות תוכן

en: Let the plugin automatically manage the dynamic folders. They will be placed in the folder selected in the Content tab.
he_IL: תן לפלאגין לנהל אוטומטית את התיקיות הדינמיות. הם יוצבו בתיקייה שנבחרה בלשונית תוכן.

en: Let the plugin check if AJAX requests are coming from the same site, otherwise block the request for security reasons. Disable this if you have a multi-domain configuration pointing to the same WordPress site, for example if you use language-specific domains.
he_IL: תן לפלאגין לבדוק אם בקשות AJAX מגיעות מאותו אתר, אחרת חסום את הבקשה מסיבות אבטחה. השבת זאת אם יש לך תצורה של ריבוי דומיינים המפנה לאותו אתר וורדפרס, למשל אם אתה משתמש בדומיינים ספציפיים לשפה.

en: Let the plugin check if the requested file is indeed in a folder made accessible by your module. You can disable this if your users can access all the content anyway, or if you want to improve the performance of the plugin.
he_IL: תן לפלאגין לבדוק אם הקובץ המבוקש אכן נמצא בתיקייה שנגישה על ידי המודול שלך. אתה יכול לבטל זאת אם המשתמשים שלך יכולים לגשת לכל התוכן בכל מקרה, או אם אתה רוצה לשפר את ביצועי התוסף.

en: Let users attach files to this form. The files will be stored in the cloud
he_IL: תן למשתמשים לצרף קבצים לטופס זה. הקבצים יאוחסנו בענן

en: License
he_IL: רישיון

en: License terms for WordPress Networks
he_IL: תנאי רישיון עבור רשתות וורדפרס

en: Licenses are managed per site individually.
he_IL: הרישיונות מנוהלים לפי אתר בנפרד.

en: Light
he_IL: בהיר

en: Light 1
he_IL: אור 1

en: Light 2
he_IL: אור 2

en: LightBox
he_IL: חלון נפתח (Lightbox)

en: LightBox Skin
he_IL: סקין של LightBox

en: Lightbox
he_IL: חלון נפתח (Lightbox)

en: Lightbox Scroll
he_IL: Lightbox גלילה

en: Limit the number of downloads for all modules. You can also control the download limit per individual module in the module configuration.
he_IL: הגבל את מספר ההורדות עבור כל המודולים. אתה יכול גם לשלוט על מגבלת ההורדה לכל מודול בודד בתצורת המודול.

en: Limit the number of downloads.
he_IL: הגבל את מספר ההורדות.

en: Limit the use of the plugin modules. For example, you can limit the number of downloads allowed. All restrictions are monitored on a per-user basis.
he_IL: הגבל את השימוש במודולי הפלאגין. לדוגמה, אתה יכול להגביל את מספר ההורדות המותרות. כל ההגבלות מנוטרות על בסיס משתמש.

en: Limit the use of this module. All restrictions are monitored on a per-user basis.
he_IL: הגבל את השימוש במודול זה. כל ההגבלות מנוטרות על בסיס משתמש.

en: Limited Support!
he_IL: תמיכה מוגבלת!

en: Link Expiration
he_IL: תפוגת קישור

en: Link Users to Personal Folders
he_IL: קישור משתמשים לתיקיות אישיות

en: Link to download
he_IL: קישור להורדה

en: Link to editable document
he_IL: קישור למסמך הניתן לעריכה

en: Link to preview
he_IL: קישור לתצוגה מקדימה

en: Link to upload location in the cloud
he_IL: קישור להעלאת מיקום בענן

en: Link to webshop
he_IL: קישור לחנות האינטרנט

en: Linked Folder
he_IL: תיקיה מקושרת

en: List
he_IL: רשימה

en: List View
he_IL: תצוגת רשימה

en: List of uploaded files (HTML)
he_IL: רשימת קבצים שהועלו (HTML)

en: List of uploaded files (plain)
he_IL: רשימת קבצים שהועלו (רגיל)

en: List of uploaded files IDs (##,###,####)
he_IL: רשימת מזהי קבצים שהועלו (##,###,####)

en: List view
he_IL: הצג רשימה

en: Lithuanian
he_IL: ליטאית

en: Live
he_IL: חי

en: Live Broadcast
he_IL: שידור חי

en: Load Javascripts on all pages
he_IL: טען Javascripts בכל העמודים

en: Load native MediaElement.js library
he_IL: טען ספרייה מקורית של MediaElement.js

en: Loading Spinner & Images
he_IL: טוען ספינר ותמונות

en: Loading image used for previews and iFrams.
he_IL: טוען תמונה המשמשת לתצוגות מקדימות ו-iFrams.

en: Loading image used in the File Browser and Gallery module
he_IL: טוען תמונה בשימוש במודול דפדפן קבצים וגלריה

en: Loading...
he_IL: טוען...

en: Location
he_IL: מיקום

en: Location Personal Folders
he_IL: מיקום תיקיות אישיות

en: Log Events
he_IL: אירועי יומן

en: Log in to this site or enable cookies in your browser to download content. Then reload this page.
he_IL: היכנס לאתר זה או אפשר עוגיות בדפדפן שלך כדי להוריד תוכן. לאחר מכן טען מחדש את הדף הזה.

en: Logged in user
he_IL: משתמש מחובר

en: Login
he_IL: התחבר

en: Login Message
he_IL: הודעת התחברות

en: Login Url
he_IL: כתובת אתר כניסה

en: Logs
he_IL: יומני רישום

en: Loop
he_IL: לופ

en: Lost Authorization Notification
he_IL: הודעת "אישור אבוד"

en: Low
he_IL: נמוך

en: Macedonian
he_IL: מקדונית

en: Make a copy
he_IL: יצירת עותק

en: Make sure that the action is enabled.
he_IL: ודא שהפעולה מופעלת באמצעות ההגדרה למטה.

en: Make sure that you are using V3 keys. If you already are using ReCaptcha on your site, e.g. in a Form, you might need to disable the ReCaptcha of this plugin to prevent conflicts.
he_IL: ודא שאתה משתמש במפתחות V3. אם אתה כבר משתמש ב-ReCaptcha באתר שלך, למשל. בטופס, ייתכן שיהיה עליך להשבית את ה-ReCaptcha של תוסף זה כדי למנוע התנגשויות.

en: Make sure the action is enabled in the Actions tab.
he_IL: ודא שהפעולה מופעלת בכרטיסייה פעולות.

en: Malay
he_IL: Malaya

en: Maltese
he_IL: מלטזית

en: Manage Sharing Permission
he_IL: ניהול הרשאות שיתוף

en: Manage the linked accounts via this page instead of via the individual sites.
he_IL: נהל את החשבונות המקושרים דרך דף זה במקום דרך האתרים הבודדים.

en: Manage your %s cloud accounts
he_IL: נהל את %s חשבונות הענן שלך

en: Manual
he_IL: ידני

en: Manual mode
he_IL: מצב ידני

en: Mask Account ID
he_IL: מסיכת חשבון מזהה

en: Max upload size
he_IL: גודל העלאה מקסימלי

en: Max uploads per session
he_IL: העלאות מקסימליות בכל הפעלה

en: Maximum
he_IL: מקסימום

en: Maximum file size
he_IL: גודל קובץ מקסימלי

en: Maximum file size for files that are selected for uploading (e.g. 100 MB).
he_IL: גודל קובץ מקסימלי עבור קבצים שנבחרו להעלאה (לדוגמה, 100 MB).

en: Maximum file size for files that are selected for uploading (e.g. 100 MB). The maximum file size that is supported by your server is: %s.
he_IL: גודל קובץ מקסימלי עבור קבצים שנבחרו להעלאה (לדוגמה, 100 MB). גודל הקובץ המרבי שנתמך על ידי השרת שלך הוא: %s.

en: Maximum number of files & folders
he_IL: מספר מקסימלי של קבצים ותיקיות

en: Maximum number of files & folders allowed
he_IL: המספר המרבי של קבצים ותיקיות מותר

en: Maximum number of files & folders to show in the module. Can be used for instance to only show the last 5 updated documents. Leave this field empty or set it to -1 for no limit.
he_IL: מספר מקסימלי של קבצים ותיקיות להצגה במודול. ניתן להשתמש למשל כדי להציג רק את 5 המסמכים המעודכנים האחרונים. השאר שדה זה ריק או הגדר אותו ל-1 ללא הגבלה.

en: Maximum number of files exceeded
he_IL: חריגה ממספר הקבצים המרבי

en: Maximum selection size
he_IL: גודל בחירה מקסימלי

en: Maximum size
he_IL: גודל מקסימלי

en: Media Player
he_IL: נגן מדיה

en: Media Player Skin
he_IL: נגן מדיה עור

en: Mediaplayer Buttons
he_IL: כפתורי מדיה

en: Medium
he_IL: בינוני

en: Message displayed when a user visits a module with the Personal Folders feature set to 'Manual' mode when they don't have a Personal Folder linked to their account.
he_IL: הודעה המוצגת כאשר משתמש מבקר במודול כאשר התכונה 'תיקיות אישיות' מוגדרת למצב 'ידני' כאשר אין לו תיקיה אישית המקושרת לחשבון שלו.

en: Message that is displayed when the user is prompted to log in.
he_IL: הודעה שמוצגת כאשר המשתמש מתבקש להיכנס.

en: Metadata updated
he_IL: מטא נתונים עודכנו

en: Minimalistic View
he_IL: נוף מינימליסטי

en: Minimum file size
he_IL: גודל קובץ מינימלי

en: Minimum file size for files that are selected for uploading (e.g. 5 MB).
he_IL: גודל קובץ מינימלי עבור קבצים שנבחרו להעלאה (למשל 5 MB).

en: Missing a temporary folder
he_IL: חסרה תיקיה זמנית

en: Modifications to the default icons set will be lost during an update.
he_IL: שינויים בסמלי ברירת המחדל שנקבעו יאבדו במהלך עדכון.

en: Modified
he_IL: תאריך עריכה

en: Modified %s ago
he_IL: שונה לפני %s

en: Modified by
he_IL: שונה על ידי

en: Module
he_IL: מודול

en: Module Access
he_IL: מודול גישה

en: Module Configuration
he_IL: אפשרויות קוד מקוצר

en: Module Configurator
he_IL: Configurator מודול

en: Module Container
he_IL: מיכל מודול

en: Module ID is missing
he_IL: מזהה מודול חסר

en: Module ID is missing.
he_IL: מזהה מודול חסר.

en: Module cannot be found.
he_IL: לא ניתן למצוא מודול.

en: Module cannot be rendered as the requested content is not (longer) accessible. Contact the administrator to get access.
he_IL: לא ניתן לעבד את המודול מכיוון שהתוכן המבוקש אינו נגיש (ארוך יותר). פנה למנהל המערכת כדי לקבל גישה.

en: Module height
he_IL: גובה מיכל התוסף

en: Module is succesfully updated!
he_IL: המודול עודכן בהצלחה!

en: Module not found
he_IL: מודול לא נמצא

en: Module successfully deleted.
he_IL: המודול נמחק בהצלחה.

en: Module successfully updated.
he_IL: המודול עודכן בהצלחה.

en: Module title
he_IL: כותרת המודול

en: Module width
he_IL: רוחב מיכל התוסף

en: Modules
he_IL: מודולים

en: Monthly
he_IL: חודשי

en: More actions
he_IL: יותר פעולות

en: More information about %s
he_IL: למידע נוסף על %s

en: Move
he_IL: העבר

en: Move Notifications
he_IL: העבר התראות

en: Move content to new folder locations.
he_IL: העבר תוכן למיקומי תיקיות חדשים.

en: Move to
he_IL: לעבור ל

en: Moved
he_IL: שינה מיקום

en: Multibyte String (mbstring) is used to convert character encoding, like for emails or converting characters to lowercase.
he_IL: מחרוזת Multibyte (mbstring) משמשת להמרת קידוד תווים, כמו למשל עבור מיילים או המרת תווים לאותיות קטנות.

en: Multibyte string is required to handle (e.g.) non-Latin file names.
he_IL: נדרש מחרוזת רב בייט לטיפול בכדי (למשל) שמות קבצים שאינם לטיניים.

en: Mute
he_IL: השתק

en: Mute Toggle
he_IL: השתק

en: My files
he_IL: הקבצים שלי

en: Name
he_IL: שם

en: Name Template
he_IL: תבנית שם

en: Name Template Prefix for anonymous users
he_IL: קידומת תבנית שם עבור משתמשים אנונימיים

en: Navigate through the slides using arrows above the slider.
he_IL: נווט בין השקופיות באמצעות חיצים מעל המחוון.

en: Navigate through the slides using the dots below the slider.
he_IL: נווט בין השקופיות באמצעות הנקודות מתחת למחוון.

en: Navigate through your documents in the inline preview. Disable when each document should be shown individually without navigation arrows.
he_IL: נווט בין המסמכים שלך בתצוגה המקדימה המוטבעת. השבת כאשר כל מסמך צריך להיות מוצג בנפרד ללא חיצי ניווט.

en: Navigate to Plugins → Add New, Click Upload Plugin and select the ZIP package. Click Install Now and then Activate to enable the plugin.
he_IL: נווט אל תוספים ← הוסף חדש, לחץ על העלה תוסף ובחר בחבילת ZIP. לחץ על התקן עכשיו ולאחר מכן על הפעל כדי להפעיל את הפלאגין.

en: Navigation
he_IL: ניווט

en: Need to revert back to the default settings? This button will instantly reset your settings to the defaults. When you reset the settings, the plugin will not longer be linked to your accounts, but their authorization will not be revoked. You can revoke the authorization via the Dashboard tab.
he_IL: צריך לחזור להגדרות ברירת המחדל? כפתור זה יאפס באופן מיידי את ההגדרות שלך לברירות המחדל. כשתאפס את ההגדרות, התוסף לא יהיה מקושר יותר לחשבונות שלך, אך הרשאתם לא תבוטל. אתה יכול לבטל את ההרשאה דרך הכרטיסייה לוח מחוונים.

en: Needs Review
he_IL: צריך סקירה

en: Network Wide Authorization
he_IL: הרשאת רשת רחבה

en: Network enabled
he_IL: רשת מופעלת

en: Network settings
he_IL: הגדרות רשת חברתית

en: Never.
he_IL: לעולם לא.

en: New Module
he_IL: מודול חדש

en: New folders can be pre-populated with files copied from a template folder.
he_IL: ניתן לאכלס מראש תיקיות חדשות בקבצים שהועתקו מתיקיית תבנית.

en: New name:
he_IL: שם חדש:

en: Next
he_IL: הבא

en: No
he_IL: לא

en: No Access
he_IL: אין גישה

en: No Results
he_IL: אין תוצאות

en: No account connected yet
he_IL: עדיין לא מחובר חשבון

en: No activities found in this period
he_IL: לא נמצאו פעילויות בתקופה זו

en: No content received. Try to reload this page.
he_IL: לא התקבל תוכן. נסה לטעון מחדש את הדף הזה.

en: No downloads found in this period
he_IL: לא נמצאו הורדות בתקופה זו

en: No expire date.
he_IL: אין תאריך תפוגה.

en: No file was uploaded
he_IL: לא הועלה קובץ

en: No files found or selected
he_IL: לא נמצאו או נבחרו קבצים

en: No label
he_IL: אין תווית

en: No labels found.
he_IL: לא נמצאו תוויות.

en: No modules
he_IL: אין מודולים

en: No modules found in Trash.
he_IL: לא נמצאו מודולים באשפה.

en: No modules found.
he_IL: לא נמצאו מודולים.

en: No new description set
he_IL: לא הוגדר תיאור חדש

en: No new foldername set
he_IL: לא הוגדר שם תיקיות חדש

en: No new name set
he_IL: לא הוגדר שם חדש

en: No options...
he_IL: אין אפשרויות...

en: No password.
he_IL: אין סיסמא.

en: No persons found.
he_IL: לא נמצאו אנשים.

en: No restriction
he_IL: אין הגבלה

en: No role
he_IL: אין תפקיד

en: No users found.
he_IL: לא נמצאו משתמשים.

en: No, thanks
he_IL: לא, תודה

en: Nonce Validation
he_IL: אימות Nonce

en: None
he_IL: ללא

en: Norwegian
he_IL: נורבגית

en: Not all files could be copied.
he_IL: לא ניתן היה להעתיק את כל הקבצים.

en: Not all files could be deleted.
he_IL: לא ניתן היה למחוק את כל הקבצים.

en: Not all files could be moved.
he_IL: לא ניתן היה להעביר את כל הקבצים.

en: Not all shortcuts could be created
he_IL: לא ניתן היה ליצור את כל קיצורי הדרך

en: Not logged in users are not allowed to perform uploads by default.
he_IL: משתמשים לא מחוברים אינם רשאים לבצע העלאות כברירת מחדל.

en: Not really
he_IL: לא באמת

en: Not succesfully uploaded to the cloud
he_IL: לא הועלה בהצלחה לענן

en: Not uploaded to the cloud
he_IL: לא הועלה לענן

en: Notification
he_IL: התראה

en: Notification "%s" sent to %s recipient(s)
he_IL: ההודעה "%s" נשלחת אל %s נמענים

en: Notification recipient
he_IL: מקבל הודעה

en: Notifications
he_IL: התראות

en: Notifications triggers
he_IL: הפעלת התראות

en: Notify when someone copies files or folders.
he_IL: הודע כאשר מישהו מעתיק קבצים או תיקיות.

en: Notify when someone deletes files or folders.
he_IL: הודע כאשר מישהו מוחק קבצים או תיקיות.

en: Notify when someone moves files to a different folder.
he_IL: הודע כאשר מישהו מעביר קבצים לתיקיה אחרת.

en: Notify when someone starts a download.
he_IL: הודע כאשר מישהו מתחיל הורדה.

en: Notify when someone uploads files.
he_IL: הודע כשמישהו מעלה קבצים.

en: Number of ZIP files that can be downloaded per user, during the selected period.
he_IL: מספר קבצי ZIP שניתן להוריד לכל משתמש, במהלך התקופה שנבחרה.

en: Number of files uploaded (#)
he_IL: מספר הקבצים שהועלו (#)

en: Number of maximum uploads per upload session.
he_IL: מספר העלאות המקסימליות לכל סשן העלאה.

en: Number of slides being displayed in the viewport at the same time.
he_IL: מספר השקופיות המוצגות בנקודת התצוגה בו-זמנית.

en: Number of slides going on with one next click.
he_IL: מספר השקופיות המתרחשות בלחיצה אחת הבאה.

en: Obfuscate the cloud account IDs used in your site's source code and front-end URLs.
he_IL: טשטש את מזהי חשבונות הענן המשמשים בקוד המקור ובכתובות ה-URL של האתר שלך.

en: Off
he_IL: כבוי

en: Ok, sure!
he_IL: כן בטח!

en: Older media player skins do not support some of the settings.
he_IL: סקינים ישנים יותר של נגני מדיה אינם תומכים בחלק מההגדרות.

en: On the main plugin options page click Add Account. Authorize the plugin by logging into your Cloud account and granting access.
he_IL: בדף אפשרויות הפלאגין הראשי לחץ על הוסף חשבון. אשר את התוסף על ידי כניסה לחשבון הענן שלך והענקת גישה.

en: On which email address would you like to receive the notification?
he_IL: באיזו כתובת דוא"ל תרצה לקבל את ההודעה?

en: Once a user updates their profile, their Personal Folder name will be updated.
he_IL: ברגע שמשתמש יעדכן את הפרופיל שלו, שם התיקיה האישית שלו יעודכן.

en: OneDrive / SharePoint Account Settings
he_IL: הגדרות חשבון OneDrive / SharePoint

en: Only if you want to use your own App, insert your App Key here
he_IL: <strong>רק</strong> אם אתה רוצה להשתמש באפליקציה שלך, הכנס כאן את מפתח האפליקציה שלך

en: Only if you want to use your own App, insert your Client ID here
he_IL: <strong>רק</strong> אם אתה רוצה להשתמש באפליקציה שלך, הכנס כאן את זיהוי הלקוח שלך

en: Only manually added links between users and folders are displayed in this view. If you are using Dynamic Folders in Auto mode, these links are not displayed in this table.
he_IL: רק קישורים שנוספו ידנית בין משתמשים ותיקיות מוצגים בתצוגה זו. אם אתה משתמש בתיקיות דינמיות במצב אוטומטי, קישורים אלה אינם מוצגים בטבלה זו.

en: Oops! We couldn't verify that you're not a robot :(. Please try refreshing the page.
he_IL: אופס! לא יכולנו לאמת שאתה לא רובוט :(. נסה לרענן את הדף.

en: Open
he_IL: פתוח

en: Open Documentation
he_IL: תיעוד פתוח

en: Open File in %s
he_IL: פתח את הקובץ ב- %s

en: Open Lightbox on page load
he_IL: פתח את Lightbox בעת טעינת העמוד

en: Open Subfolder
he_IL: פתח תיקיית משנה

en: Open a specific folder inside the selected folder. This can be useful in combination with the Dynamic Folders feature. It allows you to create a Dynamic Folder while provide access to a specific subfolder.
he_IL: פתח תיקיה ספציפית בתוך התיקיה שנבחרה. זה יכול להיות שימושי בשילוב עם התכונה דינמית תיקיות. זה מאפשר לך ליצור תיקיה דינמית תוך מתן גישה לתיקיית משנה ספציפית.

en: Open preview inside a lightbox. If disabled, the preview will open in a new tab.
he_IL: פתח תצוגה מקדימה בתוך lightbox. אם מושבת, התצוגה המקדימה תיפתח בכרטיסייה חדשה.

en: OpenSSL support
he_IL: תמיכה ב- OpenSSL

en: Or insert your license code manually:
he_IL: או הכנס את קוד הרישיון שלך באופן ידני:

en: Or select a folder
he_IL: או בחר תיקיה

en: Order #
he_IL: הזמנה #

en: Order Details
he_IL: פרטי הזמנה

en: Order not found
he_IL: ההזמנה לא נמצאה

en: Order uploads can be uploaded to an order-specific folder. If the uploads are sent from the product, cart or checkout page, the files will be stored in that specific folder until after checkout.
he_IL: ניתן להעלות העלאות הזמנות לתיקיה ספציפית להזמנה. אם ההעלאות נשלחות מהמוצר, העגלה או עמוד התשלום, הקבצים יאוחסנו באותה תיקייה ספציפית עד לאחר התשלום.

en: Other
he_IL: אחר

en: Overwrite already existing files or auto-rename the uploaded files.
he_IL: החלף קבצים קיימים או שנה אוטומטית את השם של הקבצים שהועלו.

en: Overwrite existing files
he_IL: להחליף קבצים קיימים

en: Owner emails addresses with access to the folder. Uses Personal Folder data. (##@##.###,###@###.###)
he_IL: הבעלים שולח כתובות דוא"ל עם גישה לתיקייה. משתמש בנתוני תיקייה אישית. (##@##.###,###@###.###)

en: Owner names with access to the folder. Uses Personal Folder data. (##,###,####)
he_IL: שמות בעלים עם גישה לתיקיה. משתמש בנתוני תיקייה אישית. (##,###,####)

en: PHP version
he_IL: גרסת PHP

en: Padding
he_IL: ריפוד

en: Page
he_IL: עמוד

en: Parent folder ID
he_IL: מזהה תיקיית אב

en: Parent folder Path
he_IL: נתיב תיקיית אב

en: Parent theme author URL
he_IL: כתובת URL של מחבר תבנית-האם

en: Parent theme name
he_IL: שם תבנית-האם

en: Parent theme version
he_IL: גרסת תבנית-אם

en: Password
he_IL: סיסמה

en: Password Message Template
he_IL: תבנית הודעת סיסמה

en: Password protection
he_IL: הגנה באמצעות סיסמה

en: Password protection by default
he_IL: הגנת סיסמה כברירת מחדל

en: Pause
he_IL: עצירה

en: Pause on hover
he_IL: השהה בעת ריחוף

en: Pending
he_IL: בהמתנה

en: People
he_IL: אנשים

en: Per Day
he_IL: ביום

en: Per Month
he_IL: לְחוֹדֶשׁ

en: Per Week
he_IL: לשבוע

en: Permissions
he_IL: הרשאות

en: Persian
he_IL: פרסית

en: Personal Folders
he_IL: תיקיות אישיות

en: Personal Folders in Internal modules
he_IL: תיקיות אישיות במודולים פנימיים

en: Pick and choose files and folders directly from your cloud account.
he_IL: בחר ובחר קבצים ותיקיות ישירות מחשבון הענן שלך.

en: Place deleted items in trash instead of immediately deleting them permanently.
he_IL: שים פריטים שנמחקו לאשפה במקום למחוק אותם באופן מיידי לצמיתות.

en: Play
he_IL: ניגון

en: Play your music
he_IL: השמע את המוזיקה שלך

en: Playlist autoplay
he_IL: הפעלה אוטומטית של רשימת השמעה

en: Playlist loop
he_IL: לולאה של רשימת השמעה

en: Playlist open on start
he_IL: רשימת השמעה פתוחה בהתחלה

en: Playlist opens on top of player
he_IL: רשימת ההשמעה נפתחת בראש הנגן

en: Playlist view
he_IL: תצוגת רשימת השמעה

en: Please browse to the page to see this content
he_IL: אנא עיין בדף כדי לראות תוכן זה

en: Please check if the directory exists on your server and has %s writing permissions %s
he_IL: אנא בדוק אם הספריה קיימת בשרת שלך ויש לה %s הרשאות כתיבה %s

en: Please check if the file exists on your server or copy it from the %s folder
he_IL: בדוק אם הקובץ קיים בשרת שלך או העתק אותו מהתיקייה %s

en: Please check the sharing permissions for the OneDrive / SharePoint library to see if sharing is allowed.
he_IL: אנא בדוק את הרשאות השיתוף עבור ספריית OneDrive / SharePoint כדי לראות אם שיתוף מותר.

en: Please check your existing Shortcodes and Manually linked Personal Folders when changing this setting. Your root folder will not longer be your Personal Folder when Team Folders are enabled
he_IL: אנא בדוק את קודי הקיצור הקיימים והתיקיות האישיות המקושרות ידנית בעת שינוי הגדרה זו. תיקיית השורש שלך לא תהיה עוד התיקיה האישית שלך כאשר תיקיות צוות מופעלות

en: Please configure the upload location for this product.
he_IL: אנא הגדר את מיקום ההעלאה עבור מוצר זה.

en: Please disable this other plugin if you would like to use this plugin
he_IL: אנא השבת תוסף אחר זה אם ברצונך להשתמש בתוסף זה

en: Please enable or install the cURL extension on your server
he_IL: אנא הפעל או התקן את סיומת cURL בשרת שלך

en: Please enter your email address below to proceed.
he_IL: אנא הכנס את כתובת הדוא"ל שלך למטה כדי להמשיך.

en: Please fill in the required fields first
he_IL: אנא מלא תחילה את השדות הנדרשים

en: Please get in touch with us to resolve this issue.
he_IL: אנא צור איתנו קשר כדי לפתור בעיה זו.

en: Please log in to access this content.
he_IL: אנא היכנס כדי לגשת לתוכן זה.

en: Please note that the embedded files do have the public sharing permission [anyone with link can view].
he_IL: שימו לב שלקבצים המוטבעים יש הרשאת שיתוף ציבורי [כל מי שיש לו קישור יכול להציג].

en: Please note that the embedded files do have the public sharing permission [anyone with link can view]. Google Docs can also be embedded in "Edit" mode. The sharing permissions are set to [anyone with link can edit].
he_IL: שימו לב שלקבצים המוטבעים יש הרשאת שיתוף ציבורי [כל מי שיש לו קישור יכול להציג]. ניתן להטמיע את Google Docs גם במצב "עריכה". הרשאות השיתוף מוגדרות ל-[כל מי שיש לו קישור יכול לערוך].

en: Please note that the embedded files do have the public sharing permissions.
he_IL: שימו לב שלקבצים המוטבעים יש הרשאות שיתוף ציבורי.

en: Please note, that you won't be able to make changes to your selection after that.
he_IL: שים לב, לאחר מכן לא תוכל לבצע שינויים בבחירה שלך.

en: Please re-authorize!
he_IL: אנא אשר מחדש!

en: Please refresh the authorization or remove the account from the list.
he_IL: אנא רענן את ההרשאה או הסר את החשבון מהרשימה.

en: Please select for which period the events should be stored.
he_IL: נא לבחור לאיזו תקופה יש לאחסן את האירועים.

en: Please select the interval the summary needs to be send.
he_IL: אנא בחר את המרווח שבו יש לשלוח את הסיכום.

en: Please use this setting with caution!
he_IL: אנא השתמש בהגדרה זו בזהירות!

en: Please use this setting with caution! Only disable it when really necessary.
he_IL: אנא השתמש בהגדרה זו בזהירות! השבת אותו רק כאשר באמת יש צורך.

en: Please use this setting with caution! Only disable it when you understand the consequenses.
he_IL: אנא השתמש בהגדרה זו בזהירות! השבת אותו רק כאשר אתה מבין את ההשלכות.

en: Plugin version
he_IL: גרסת התוסף

en: Polish
he_IL: פולנית

en: Portable advisory file locking (flock) is used to for the caching mechanism.
he_IL: נעילת קבצי ייעוץ ניידת (פלוק) משמשת למנגנון המטמון.

en: Portrait
he_IL: אופקי

en: Portrait A4
he_IL: דיוקן A4

en: Portuguese
he_IL: פורטוגזית

en: Preferred Download Method
he_IL: שיטת הורדה מועדפת

en: Prefix filename
he_IL: שם קובץ בקידומת

en: Preview
he_IL: תצוגה מקדימה

en: Preview File
he_IL: תצוגה מקדימה של הקובץ

en: Preview file in %s
he_IL: תצוגה מקדימה של קובץ ב-%s

en: Preview in new tab
he_IL: תצוגה מקדימה בכרטיסייה חדשה

en: Previewed
he_IL: תצוגה מקדימה

en: Previews
he_IL: תצוגות מקדימות

en: Previous
he_IL: הקודם

en: Previous folder
he_IL: תיקייה קודמת

en: Processing...
he_IL: מעבד...

en: Product
he_IL: מוצר

en: Product Page
he_IL: דף מוצר

en: Profile
he_IL: פרופיל

en: Protect with password
he_IL: הגן באמצעות סיסמה

en: Public
he_IL: ציבורי

en: Purchase
he_IL: רכישה

en: Purge
he_IL: נקה

en: Purge Cache
he_IL: טהר מטמון

en: Purge Thumbnails
he_IL: ניקוי תמונות ממוזערות

en: Quota
he_IL: מכסה

en: Raw Shortcode
he_IL: קוד קצר גולמי

en: Raw shortcode
he_IL: קוד קצר גולמי

en: Read the full Privacy Policy if you have any further privacy concerns.
he_IL: קרא את מדיניות הפרטיות המלאה אם יש לך חששות נוספים בנושא פרטיות.

en: Read-only
he_IL: Éxito: Limesurvey חדש נוצר

en: Recipients
he_IL: נמענים

en: Redirect to download url
he_IL: הפניית כתובת אתר להורדה

en: Refresh
he_IL: רענן

en: Refresh the authorization!
he_IL: רענן את ההרשאה!

en: Register all plugin events.
he_IL: רשום את כל אירועי הפלאגין.

en: Rejected
he_IL: נדחה

en: Remember last opened location
he_IL: זכור את המיקום האחרון שנפתח

en: Remove
he_IL: הסר

en: Remove from queue
he_IL: הסר מהתור

en: Remove item from list
he_IL: הסר פריט מהרשימה

en: Remove users' personal folders after they're deleted.
he_IL: הסר את התיקיות האישיות של המשתמשים לאחר מחיקתם.

en: Rename
he_IL: שנה שם

en: Rename files and folders via this module.
he_IL: שנה את שמות הקבצים והתיקיות באמצעות מודול זה.

en: Rename to:
he_IL: שנה שם ל:

en: Renamed
he_IL: שונה שם

en: Renew now!
he_IL: לחדש עכשיו!

en: Reply-to address
he_IL: כתובת לתשובה

en: Reports
he_IL: דוחות

en: Reports Dashboard
he_IL: לוח המחוונים של דוחות

en: Requested directory isn't allowed
he_IL: ספרייה מבוקשת אינה מותרת

en: Requested scopes and justification
he_IL: היקפים מתבקשים והצדקה

en: Require unregistered users to enter their email address before accessing content.
he_IL: דרוש ממשתמשים לא רשומים להזין את כתובת הדוא"ל שלהם לפני גישה לתוכן.

en: Required field
he_IL: שדה חובה

en: Requires Signature
he_IL: דורש חתימה

en: Reset
he_IL: איפוס

en: Reset Log
he_IL: אפס יומן

en: Reset Plugin
he_IL: אפס את התוסף

en: Reset Usage Limits
he_IL: אפס את מגבלות השימוש

en: Reset filters
he_IL: איפוס סינונים

en: Reset to Factory Settings
he_IL: אפס להגדרות המפעל

en: Resets the current usage limits for all users for today.
he_IL: מאפס את מגבלות השימוש הנוכחיות עבור כל המשתמשים להיום.

en: Responsive (auto resize player based on video dimensions)
he_IL: רספונסיבי (שינוי אוטומטי של גודל נגן על סמך ממדי וידאו)

en: Restart the playlist as soon as it is finished.
he_IL: הפעל מחדש את רשימת ההשמעה ברגע שהיא מסתיימת.

en: Restict or limit the kind of files you want to receive via this upload module.
he_IL: הגבל או הגבל את סוג הקבצים שברצונך לקבל באמצעות מודול העלאה זה.

en: Restrict file extensions
he_IL: הגבל סיומות קבצים

en: Restriction Period
he_IL: תקופת הגבלה

en: Results for %s
he_IL: תוצאות עבור %s

en: Retention Period
he_IL: תקופת שמירה

en: Retouch Needed
he_IL: דרוש ריטוש

en: Review & Approve
he_IL: בדוק ואשר

en: Review & Approve Settings
he_IL: בדוק ואשר את ההגדרות

en: Review, select, and confirm files
he_IL: סקור, בחר ואשר קבצים

en: Role
he_IL: תפקיד

en: Romanian
he_IL: רומנית

en: Russian
he_IL: רוסית

en: Save
he_IL: שמירה

en: Saved
he_IL: נשמר

en: Scope shared-links
he_IL: היקף קישורים משותפים

en: Scroll to Top
he_IL: גלול למעלה

en: Scroll to top
he_IL: גלול למעלה

en: Search
he_IL: חיפוש

en: Search Box
he_IL: תיבת חיפוש

en: Search Modules
he_IL: חיפוש מודולים

en: Search box for files and content
he_IL: תיבת חיפוש לקבצים ותוכן

en: Search for files
he_IL: חפש קבצים

en: Search for files by filename and content (when files are indexed).
he_IL: חפש קבצים לפי שם קובץ ותוכן (כאשר קבצים מתווספים לאינדקס).

en: Search in file content, descriptions, tags and other metadata.
he_IL: חפש בתוכן קובץ, תיאורים, תגים ומטא נתונים אחרים.

en: Searched
he_IL: היה בחיפוש

en: Section: billing
he_IL: סעיף: חיוב

en: Section: order review
he_IL: סעיף: סקירת הזמנה

en: Section: shipping
he_IL: סעיף: משלוח

en: Secure connection (HTTPS)
he_IL: חיבור מאובטח (HTTPS)

en: Security
he_IL: אבטחה

en: See %s for available placeholders
he_IL: ראה %s לגבי מצייני מקום זמינים

en: See Reports
he_IL: ראה דוחות

en: Select
he_IL: בחירה

en: Select %s Items
he_IL: בחר %s פריטים

en: Select Account
he_IL: בחר חשבון

en: Select Image
he_IL: בחר תמונה

en: Select Loader Spinner
he_IL: בחר Loader Spinner

en: Select Module
he_IL: בחר מודול

en: Select Period
he_IL: בחר תקופה

en: Select Personal Folder
he_IL: בחר תיקייה אישית

en: Select all
he_IL: בחר הכל

en: Select all items
he_IL: בחר את כל הפריטים

en: Select files or folders
he_IL: בחר קבצים או תיקיות

en: Select folder
he_IL: בחר תיקייה

en: Select folder location
he_IL: בחר מיקום תיקייה

en: Select in which folder the Personal Folders should be created.
he_IL: בחר באיזו תיקייה יש ליצור את התיקיות האישיות.

en: Select the aspect ratio for your iFrame. You can set the width of the module container in the Module Container section, and the height will be set accordingly.
he_IL: בחר את יחס הגובה-רוחב עבור iFrame שלך. ניתן להגדיר את רוחב מיכל המודול בקטע מיכל מודול, והגובה יוגדר בהתאם.

en: Select the aspect ratio of your videos. The height of the video player will be set accordingly.
he_IL: בחר את יחס הגובה-רוחב של הסרטונים שלך. גובה נגן הווידאו יוגדר בהתאם.

en: Select the content you want to add.
he_IL: בחר את התוכן שברצונך להוסיף.

en: Select the events for which you want notifications to be sent.
he_IL: בחר את האירועים שעבורם ברצונך לשלוח הודעות.

en: Select the export file(.json or .gz) you would like to import. Please note that the import will replace your current data.
he_IL: בחר את קובץ הייצוא (.json או .gz) שברצונך לייבא. שים לב שהייבוא יחליף את הנתונים הנוכחיים שלך.

en: Select the locations where you want to show the upload box in woocommerce products.
he_IL: בחר את המיקומים שבהם תרצה להציג את תיבת ההעלאה במוצרי woocommerce.

en: Select the meta data field that should be used for sorting the content.
he_IL: בחר את שדה המטא נתונים שבו יש להשתמש למיון התוכן.

en: Select the method that should be used to download your files. Default is to redirect the user to a temporarily url. If you want to use your server as a proxy just set it to Download via Server. In some cases the plugin can always revert to the Download via Server method.
he_IL: בחר את השיטה שבה יש להשתמש כדי להוריד את הקבצים שלך. ברירת המחדל היא להפנות את המשתמש לכתובת אתר זמנית. אם אתה רוצה להשתמש בשרת שלך כפרוקסי פשוט הגדר אותו להורדה דרך שרת. במקרים מסוימים התוסף תמיד יכול לחזור לשיטת הורד באמצעות שרת.

en: Select the source of the images. Large thumbnails load fast, original files will take some time to load.
he_IL: בחר את מקור התמונות. תמונות ממוזערות גדולות נטענות מהר, ייקח זמן מה לטעון קבצים מקוריים.

en: Select the user's Personal Folder. Set the Personal Folders feature to 'manual' to give the user access to this folder only.
he_IL: בחר את התיקיה האישית של המשתמש. הגדר את התכונה 'תיקיות אישיות' ל'ידני' כדי לתת למשתמש גישה לתיקיה זו בלבד.

en: Select the way in which the description is to be displayed.
he_IL: בחר את האופן שבו התיאור יוצג.

en: Select this item
he_IL: בחר פריט זה

en: Select via %s which User Roles are able to perform the actions
he_IL: בחר באמצעות %s אילו תפקידי משתמש יוכלו לבצע את הפעולות

en: Select what should happen when you click on a file.
he_IL: בחר מה צריך לקרות כאשר אתה לוחץ על קובץ.

en: Select which Media Player skin you want to use by default.
he_IL: בחר באיזה עור של נגן מדיה ברצונך להשתמש כברירת מחדל.

en: Select which Url Shortener Service you want to use for shared links.
he_IL: בחר באיזה שירות מקצר כתובות אתר ברצונך להשתמש לקישורים משותפים.

en: Select which actions should be available for this module. For each action you can select which Roles or Users should be able to perform this action.
he_IL: בחר אילו פעולות צריכות להיות זמינות עבור מודול זה. עבור כל פעולה תוכל לבחור אילו תפקידים או משתמשים אמורים להיות מסוגלים לבצע פעולה זו.

en: Select which roles or users should be able to perform the following actions in the WordPress Admin Dashboard.
he_IL: בחר אילו תפקידים או משתמשים אמורים להיות מסוגלים לבצע את הפעולות הבאות במרכז השליטה של וורדפרס לניהול.

en: Select which roles or users should be able to perform this action via the module.
he_IL: בחר אילו תפקידים או משתמש יוכלו לבצע פעולה זו באמצעות המודול.

en: Select which sharing buttons should be accessible via the sharing dialogs of the plugin.
he_IL: בחר אילו כפתורי שיתוף צריכים להיות נגישים באמצעות דיאלוגים השיתופים של התוסף.

en: Select which skin you want to use for the Inline Preview.
he_IL: בחר באיזה עור תרצה להשתמש עבור התצוגה המקדימה המוטבעת.

en: Select which user roles should not be given a dynamic folder, but should have access to the top folder itself.
he_IL: בחר אילו תפקידי משתמש לא יקבלו תיקייה דינמית, אלא שתהיה להם גישה לתיקיה העליונה עצמה.

en: Selected
he_IL: נבחר

en: Selected Content
he_IL: תוכן נבחר

en: Selected files
he_IL: קבצים נבחרים

en: Selecting files...
he_IL: בוחר קבצים ...

en: Selection
he_IL: בחירה

en: Selection deleted successfully.
he_IL: הבחירה נמחקה בהצלחה.

en: Selection not found
he_IL: הבחירה לא נמצאה

en: Selection successfully deleted.
he_IL: הבחירה נמחקה בהצלחה.

en: Selection summary for "%s"
he_IL: סיכום בחירה עבור "%s"

en: Selections
he_IL: בחירה

en: Send
he_IL: שלח

en: Send a test notification to the channel webhook url using the notification block template.
he_IL: שלח הודעת בדיקה לכתובת ה-webhook של הערוץ באמצעות תבנית חסימת ההודעות.

en: Send an email notification to the administrator when an user hits a specific limit.
he_IL: שלח הודעת דוא"ל למנהל המערכת כאשר משתמש מגיע למגבלה מסוימת.

en: Send automated messages (JSON data) to another application for every event logged by the plugin.
he_IL: שלח הודעות אוטומטיות (נתוני JSON) ליישום אחר עבור כל אירוע שנרשם על ידי התוסף.

en: Send email notification when limit is reached
he_IL: שלח הודעת דוא"ל כשמגיעים למגבלה

en: Sender information
he_IL: פרטי השולח

en: Serbian
he_IL: סרבי

en: Server environment
he_IL: סביבת שרת

en: Server info
he_IL: פרטי שרת

en: Set Sharing Rights
he_IL: הגדר זכויות שיתוף

en: Set a custom text for the "Add file(s)" button.
he_IL: הגדר טקסט מותאם אישית עבור הלחצן "הוסף קבצים".

en: Set a custom text for the top folder in the breadcrumb folder path. For example: "Home" or "Start".
he_IL: הגדר טקסט מותאם אישית עבור התיקיה העליונה בנתיב התיקייה breadcrumb. לדוגמה: "בית" או "התחל".

en: Set a customised login URL to be used in the login button of the modules.
he_IL: הגדר כתובת URL מותאמת אישית לשימוש בלחצן ההתחברות של המודולים.

en: Set maximum height for the plugin container.
he_IL: הגדר גובה מקסימלי עבור מיכל התוסף.

en: Set maximum size of the User Folder (e.g. 10M, 100M, 1G). When the Upload function is enabled, the user will not be able to upload when the limit is reached.
he_IL: הגדר את הגודל המרבי של תיקיית המשתמש (למשל 10M, 100M, 1G). כאשר פונקציית ההעלאה מופעלת, המשתמש לא יוכל להעלות כאשר הגבלה תגיע.

en: Set maximum width for the plugin container.
he_IL: הגדר רוחב מקסימלי עבור מיכל התוסף.

en: Set sharing rights for files
he_IL: הגדר זכויות שיתוף עבור קבצים

en: Set sharing rights for upload folder
he_IL: הגדר זכויות שיתוף עבור תיקיית העלאה

en: Set the OAuth 2.0 Redirect URI in your application to the following uri:
he_IL: הגדר את כתובת האתר להפניה מחדש של OAuth 2.0 ביישום שלך ל - URI הבא:

en: Set the color theme to be used for this module. This will override the global theme style set on the plugin's main options page.
he_IL: הגדר את ערכת הנושא הצבע שתשמש עבור מודול זה. זה יעקוף את סגנון הנושא הגלובלי שהוגדר בדף האפשרויות הראשי של התוסף.

en: Set to which email address(es) the summary should be send.
he_IL: הגדר לאילו כתובות דוא"ל יש לשלוח את הסיכום.

en: Set which buttons (if supported) should be visible in the mediaplayer.
he_IL: הגדר אילו לחצנים (אם נתמכים) יהיו גלויים בנגן המדיה.

en: Set your own thumbnail by adding an image file with the same name as the media file. JPG and PNG file formats are supported.
he_IL: הגדר תמונה ממוזערת משלך על ידי הוספת קובץ תמונה בשם זהה לקובץ המדיה. תבניות קובצי JPG ו - PNG נתמכות.

en: Sets path for switching windows. Possible values are 'vertical' and 'horizontal' and the default is 'vertical'.
he_IL: מגדיר נתיב להחלפת חלונות. ערכים אפשריים הם 'אנכי' ו'אופקי' וברירת המחדל היא 'אנכית'.

en: Setting not saved!
he_IL: ההגדרה לא נשמרה!

en: Settings
he_IL: הגדרות

en: Share
he_IL: שתף

en: Share Personal Folder with user
he_IL: שתף תיקיה אישית עם המשתמש

en: Share folder
he_IL: שתף תיקייה

en: Share on
he_IL: שתפו ברשת

en: SharePoint Site Libraries
he_IL: ספריות אתר SharePoint

en: SharePoint Sites filter
he_IL: מסנן אתרי SharePoint

en: Shared
he_IL: משותף

en: Shared Drives
he_IL: כוננים משותפים

en: Shared link
he_IL: שתף קישור

en: Shared with me
he_IL: משותף איתי

en: Shortcode
he_IL: קוד קיצור

en: Shortcode Previewer
he_IL: מציג קוד קוד

en: Shortcodes are supported
he_IL: תומכים בקודים קצרים

en: Shortlinks API
he_IL: ממשק API של קישורים קצרים

en: Should people be able to access the right click context menu to e.g. save the image?
he_IL: האם אנשים יוכלו לגשת לתפריט ההקשר באמצעות לחצן העכבר הימני למשל. לשמור את התמונה?

en: Should the SharePoint Site Libraries be accessible via the plugin? Re-authorize the plugin with your account after changing this setting to make sure that the plugin is granted access with the correct scope.
he_IL: האם ספריות אתרי SharePoint אמורות להיות נגישות באמצעות הפלאגין? אשר מחדש את הפלאגין עם החשבון שלך לאחר שינוי הגדרה זו כדי לוודא שהפלאגין מקבל גישה בהיקף הנכון.

en: Should the user be able to download the content via the shared link?
he_IL: האם המשתמש יוכל להוריד את התוכן דרך הקישור המשותף?

en: Should the user be allowed to change the view via the module on the Front-End?
he_IL: האם לאפשר למשתמש לשנות את התצוגה באמצעות המודול ב-Front-End?

en: Show Folder Thumbnails
he_IL: הצג תמונות ממוזערות של התיקייה

en: Show Playlist
he_IL: הצג רשימת השמעה

en: Show Thumbnails
he_IL: הצג סימני דרך

en: Show after clicking on the Lightbox.
he_IL: הצג לאחר לחיצה על ה-Lightbox.

en: Show arrows
he_IL: הצג/י חצים

en: Show breadcrumb
he_IL: הצג פירורי לחם

en: Show description directly in slide content.
he_IL: הצג תיאור ישירות בתוכן השקופיות.

en: Show description in slide content when hover over slide.
he_IL: הצג תיאור בתוכן השקופית כאשר העבר את העכבר מעל השקופית.

en: Show description via info button.
he_IL: הצג תיאור באמצעות כפתור מידע.

en: Show descriptions
he_IL: הצג תיאורים

en: Show dots
he_IL: הצג/י נקודות

en: Show file extension
he_IL: הצג סיומת קובץ

en: Show file name
he_IL: הצג את שם הקובץ

en: Show file names
he_IL: הצג שמות קבצים

en: Show file size
he_IL: הראה את גודל הקובץ

en: Show folder tree
he_IL: הצג את עץ התיקיות

en: Show header
he_IL: ‎הצג מידע בכותרת

en: Show last modified by
he_IL: הצג תאריך שינוי אחרון

en: Show last modified date
he_IL: הצג תאריך שינוי אחרון

en: Show lead screen
he_IL: הצג מסך מוביל

en: Show login screen
he_IL: הצג מסך כניסה

en: Show preview
he_IL: הצג תצוגה מקדימה

en: Show quick preview button
he_IL: הצג כפתור תצוגה מקדימה מהירה

en: Show refresh button
he_IL: הצג לחצן רענון

en: Show the 'Preview in a new tab' option in the File Actions menu.
he_IL: הצג את האפשרות 'תצוגה מקדימה בכרטיסייה חדשה' בתפריט פעולות קובץ.

en: Show the file name of the document above the iFrame.
he_IL: הצג את שם הקובץ של המסמך מעל ה-iFrame.

en: Show the following file extension
he_IL: הצג את סיומת הקובץ הבאה

en: Show the following files
he_IL: הצג את הקבצים הבאים

en: Show the navigation bar when the user starts using the Gallery. If disabled, the navigation bar will always be visible.
he_IL: הצג את סרגל הניווט כאשר המשתמש מתחיל להשתמש בגלריה. אם מושבת, סרגל הניווט תמיד יהיה גלוי.

en: Show thumbnails for the folders in the gallery mode.
he_IL: הצג תמונות ממוזערות עבור התיקיות במצב גלריה.

en: Show thumbnails of the files inside the Lightbox.
he_IL: הצג תמונות ממוזערות של הקבצים בתוך Lightbox.

en: Show when Order is
he_IL: הראה מתי ההזמנה היא

en: Show when hovering over the Lightbox.
he_IL: הצג כאשר מרחפת מעל ה-Lightbox.

en: Shuffle
he_IL: ערבוב

en: Shuffle/Random
he_IL: ערבב / אקראי

en: Sign up for %s and %s get your API token%s.
he_IL: הירשם ל-%s ו%s קבל את אסימון ה-API שלך%s.

en: Sign up for %s and %s get your Access Token%s.
he_IL: הירשם ל-%s ו%s קבל את אסימון הגישה שלך%s.

en: Site address (URL)
he_IL: כתובת אתר (URL)

en: Site-wide disabled
he_IL: מושבת בכל האתר

en: Site-wide enabled
he_IL: מופעל בכל האתר

en: Size
he_IL: גודל

en: Skip ad
he_IL: לדלג על מודעה

en: Skip back %1 seconds
he_IL: דלג על %1 s אקונד לאחור

en: Skip back 10 second
he_IL: דלג 10 שניות אחורה

en: Skip button visible after (seconds)
he_IL: לחצן דלג נראה לאחר (שניות)

en: Skip in %1 seconds
he_IL: דלג בעוד %1 s אקונד

en: Skip in 1 second
he_IL: דלג בעוד שנייה

en: Skip notification for current user
he_IL: דלג על הודעה עבור המשתמש הנוכחי

en: Slack Blocks template (JSON)
he_IL: תבנית Slack Blocks (JSON)

en: Slide Content
he_IL: תוכן שקף

en: Slide height
he_IL: גובה מגלשה

en: Slide placement
he_IL: מיקום שקופיות

en: Slider / Carousel
he_IL: סליידר / קרוסלה

en: Slider Layout
he_IL: פריסת סליידר

en: Slider Navigation
he_IL: ניווט מחוון

en: Slider for displaying images
he_IL: מחוון להצגת תמונות

en: Slides in viewport
he_IL: שקופיות בנקודת מבט

en: Slides per animation
he_IL: שקופיות לכל אנימציה

en: Slovak
he_IL: סלובקית

en: Slovenian
he_IL: סלובנית

en: Slow - Show original files.
he_IL: איטי - הצג קבצים מקוריים.

en: Social Sharing Buttons
he_IL: כפתורי שיתוף חברתי

en: Sort Order
he_IL: סדר מיון

en: Sort field
he_IL: מיין שדה

en: Sort options
he_IL: אפשרויות מיון

en: Sorting
he_IL: מיון

en: Source Chooser
he_IL: בוחר המקור

en: Space between images.
he_IL: רווח בין תמונות.

en: Space between slides (in "px"). Cannot yet be used in combination with Auto size setting.
he_IL: רווח בין שקופיות (ב-"px"). עדיין לא ניתן להשתמש בשילוב עם הגדרת גודל אוטומטי.

en: Spanish
he_IL: ספרדית

en: Specify the password to access the shared link. Leave empty to not use a password.
he_IL: ציין את הסיסמה כדי לגשת לקישור המשותף. השאר ריק כדי לא להשתמש בסיסמה.

en: Specify the returned value on front end
he_IL: ציין את הערך אשר יוחזר בחלק הקדמי

en: Speed Rate
he_IL: קצב מהירות

en: Speed of the slide animation.
he_IL: מהירות הנפשת השקופיות.

en: Spinner
he_IL: ספינר

en: Start
he_IL: התחלה

en: Start Upload
he_IL: התחל העלאה

en: Start slideshow
he_IL: התחל מצגת

en: Start the media directly when the module is rendered.
he_IL: הפעל את המדיה ישירות כאשר המודול מעובד.

en: Start the upload directly once it is selected on the users device.
he_IL: התחל את ההעלאה ישירות לאחר בחירתה במכשיר המשתמש.

en: Start upload
he_IL: התחל העלאה

en: Statistics
he_IL: סטטיסטיקות

en: Status
he_IL: סטטוס

en: Still Waiting?
he_IL: עדיין מחכה?

en: Stop
he_IL: עצור

en: Stop slideshow
he_IL: עצור את המצגת

en: Stops sliding on mouseover.
he_IL: מפסיק להחליק בהעברת העכבר.

en: Stream your video files
he_IL: הזרם את קובצי הווידאו שלך.

en: Streamed
he_IL: זרם

en: Subject for this email notification.
he_IL: נושא להודעת דוא"ל זו.

en: Success
he_IL: הועלה בהצלחה

en: Successfully added module.
he_IL: מודול נוסף בהצלחה.

en: Successfully added shortcut in new location
he_IL: קיצור דרך נוסף בהצלחה במיקום חדש

en: Successfully copied to new location
he_IL: הועתק בהצלחה למיקום חדש

en: Successfully moved to new location.
he_IL: הועבר בהצלחה למיקום חדש.

en: Successfully saved!
he_IL: נשמר בהצלחה!

en: Summary Email
he_IL: דוא"ל סיכום

en: Support
he_IL: תמיכה

en: Support & Documentation
he_IL: תמיכה ותיעוד

en: Support Expired
he_IL: תוכנית התמיכה פגה

en: Support for IE 10 & 11
he_IL: תמיכה עבור IE 10 ו-11

en: Support till %s
he_IL: תמיכה עד %s

en: Supports VAST XML advertisments to offer monetization options for your videos. Currently, only  Linear MP4 elements are supported.
he_IL: תומך בפרסומי XML עצומים כדי להציע אפשרויות מונטיזציה עבור הסרטונים שלך. נכון לעכשיו, רק רכיבי MP4 לינאריים נתמכים.

en: Swahili
he_IL: סוואהילית

en: Swedish
he_IL: שבדית

en: Template for %s placeholder
he_IL: תבנית עבור מציין מיקום %s

en: Template for each file item in the filelist in the download/upload/delete notification body.
he_IL: תבנית עבור כל פריט קובץ ברשימת הקבצים בגוף ההודעה להורדה/העלאה/מחיקה.

en: Template name for automatically created Dynamic Folders.
he_IL: שם תבנית עבור תיקיות דינמיות שנוצרו אוטומטית.

en: Template name for automatically created Personal Folders.
he_IL: שם תבנית עבור תיקיות אישיות שנוצרו אוטומטית.

en: Temporary Upload Folder
he_IL: תיקיית העלאה זמנית

en: Terms Extended License
he_IL: רישיון מורחב לתנאים

en: Terms Regular License
he_IL: רישיון רגיל לתנאים

en: Test
he_IL: בדיקה

en: Test notification
he_IL: הודעת בדיקה

en: Thai
he_IL: תאילנגית

en: Thank you!
he_IL: תודה רבה!

en: Thanks for registering your product!
he_IL: תודה שרשמת את המוצר שלך!

en: That doesn't work. Are there any illegal characters (<>:"/\|?*) in the filename?
he_IL: זה לא עובד. האם יש תווים לא חוקיים (<>: "/ \ |? *) בשם הקובץ?

en: The %s setting is experimental and may produce unexpected results with some settings. Use with caution.
he_IL: ההגדרה %s היא ניסיונית ועשויה להניב תוצאות בלתי צפויות עם הגדרות מסוימות. השתמש בזהירות.

en: The API does not support ZIP creation on the fly. Therefore, the ZIP file needs to be created (temporarily) on your server. For that reason, it is not recommended to enable this setting when you are working with large files or folders.
he_IL: ממשק ה - API אינו תומך ביצירת ZIP תוך כדי תנועה. לכן, יש ליצור את קובץ ה - ZIP (באופן זמני) בשרת שלך. מסיבה זו, לא מומלץ להפעיל הגדרה זו בעת עבודה עם קבצים או תיקיות גדולים.

en: The API has limited support for ZIP creation on the fly. Therefore, the ZIP file needs to be created (temporarily) on your server when filters are configured for the module. Folders can be downloaded directly via the API if the module does not do any filtering.
he_IL: ל-API יש תמיכה מוגבלת ליצירת ZIP תוך כדי תנועה. לכן, קובץ ה-ZIP צריך להיווצר (זמני) בשרת שלך כאשר מסננים מוגדרים עבור המודול. ניתן להוריד תיקיות ישירות דרך ה-API אם המודול אינו מבצע סינון.

en: The Gravity PDF integrations allow you to store your Gravity Forms submissions directly in the cloud.
he_IL: האינטגרציות של Gravity PDF מאפשרות לך לאחסן את הגשות Gravity Forms שלך ישירות בענן.

en: The WP Cloud Plugins are able to communicate with their licence server.
he_IL: התוספים של WP Cloud מסוגלים לתקשר עם שרת הרישיון שלהם.

en: The amount of time (in seconds) that your site will spend on a single operation before timing out (to avoid server lockups)
he_IL: משך הזמן (בשניות) זה האתר שלך תוכלו לבלות על פעולה אחת לפני שתם הזמן שהוקצב (כדי למנוע נעילות שרת)

en: The authorization will ask you to grant the application the following scopes:
he_IL: ההרשאה תבקש ממך להעניק לבקשה את ההיקפים הבאים:

en: The cURL library of your server does not support TLS1.1 or TLS1.2 (CURL_SSLVERSION_TLSv1_1 | CURL_SSLVERSION_TLSv1_2). This is required by the API to create a secure connection. Please contact your webhost and ask them to upgrade the curl library and/or enable TLS1.1 support or higher for this library
he_IL: ספריית cURL של השרת שלך אינה תומכת ב-TLS1.1 או TLS1.2 (CURL_SSLVERSION_TLSv1_1 | CURL_SSLVERSION_TLSv1_2). זה נדרש על ידי ה-API כדי ליצור חיבור מאובטח. אנא צור קשר עם מארח האינטרנט שלך ובקש ממנו לשדרג את ספריית התלתלים ו/או להפעיל תמיכה ב-TLS1.1 ומעלה עבור ספרייה זו

en: The cURL library of your server does not support TLS1.2 or TLS1.3 (CURL_SSLVERSION_TLSv1_2 | CURL_SSLVERSION_TLSv1_3. This is required by the API to create a secure connection. Please contact your webhost and ask them to upgrade the curl library and/or enable TLS1.2 support or higher for this library
he_IL: ספריית ה-cURL של השרת שלך אינה תומכת ב-TLS1.2 או TLS1.3 (CURL_SSLVERSION_TLSv1_2 | CURL_SSLVERSION_TLSv1_3. זה נדרש על ידי ה-API כדי ליצור חיבור מאובטח. אנא צור קשר עם מארח האינטרנט שלך ובקש ממנו לשדרג את ספריית התלתלים ו/או להפעיל את TLS1 תמיכה ב-.2 ומעלה עבור ספרייה זו

en: The collection has been approved and a notification has been sent.
he_IL: האיסוף אושר ונשלחה הודעה.

en: The collection has been reopened.
he_IL: האוסף נפתח מחדש.

en: The collection is marked as approved.
he_IL: האוסף מסומן כאושר.

en: The collection status is not modified.
he_IL: סטטוס האיסוף לא השתנה.

en: The current language used by WordPress. Default = English
he_IL: השפה הנוכחית בשימוש על ידי וורדפרס. ברירת מחדל = אנגלית

en: The default timezone for your server.
he_IL: אזור ברירת המחדל עבור השרת.

en: The description will appear on hover by default. When this setting is enabled it will always be visible.
he_IL: התיאור יופיע עם ריחוף כברירת מחדל. כאשר הגדרה זו מופעלת היא תמיד תהיה גלויה.

en: The events send to your endpoint will include a signature. You can use this secret to verify that the events were sent by this plugin, not by a third party. See the documentation for more information.
he_IL: האירועים שנשלחים לנקודת הקצה שלך יכללו חתימה. ניתן להשתמש בסוד זה כדי לאמת שהאירועים נשלחו על ידי תוסף זה, ולא על ידי צד שלישי. לקבלת מידע נוסף, ניתן לעיין בתיעוד.

en: The feature is disabled.
he_IL: התכונה מושבתת.

en: The file is probably deleted from the cloud.
he_IL: הקובץ כנראה נמחק מהענן.

en: The file you are looking for cannot be found.
he_IL: לא ניתן למצוא את הקובץ שאתה מחפש.

en: The following comment was added on approval
he_IL: ההערה הבאה נוספה באישור

en: The following file(s) are not uploaded succesfully:
he_IL: הקבצים הבאים לא הועלו בהצלחה:

en: The form cannot be submitted. Please remove all files that are not successfully attached.
he_IL: לא ניתן להגיש את הטופס. הסר את כל הקבצים שלא צורפו בהצלחה.

en: The gap (px) between rows and columns of various plugin elements, such as the File Browser grid.
he_IL: הפער (px) בין שורות ועמודות של רכיבי פלאגין שונים, כגון רשת דפדפן הקבצים.

en: The generated masked Account ID uses a salt, which could break existing shared or saved links if the salt is lost. This could happen if you reinstall the plugin, for example. This is not reversible.
he_IL: מזהה החשבון המסוכה שנוצר משתמש במלח, שעלול לשבור קישורים משותפים או שמורים קיימים אם המלח יאבד. זה יכול לקרות אם תתקין מחדש את הפלאגין, למשל. זה לא הפיך.

en: The height of your slides.
he_IL: גובה המגלשות שלך.

en: The homepage URL of your site.
he_IL: כתובת ה-URL הראשית של האתר.

en: The ideal height you want your grid rows to be. The module will slightly adjusts the row height to fit the images in the masonary grid.
he_IL: הגובה האידיאלי שאתה רוצה ששורות הרשת שלך יהיו. המודול יתאים מעט את גובה השורה כך שיתאים לתמונות ברשת הבונים החופשיים.

en: The installed version of the current active theme.
he_IL: הגרסה המותקנת של הנושא הפעיל הנוכחי.

en: The installed version of the parent theme.
he_IL: הגירסה המותקנת של ערכת הנושא של האב.

en: The largest filesize that can be contained in one post.
he_IL: גודל הקובץ גדול ממה שיכול לכלול פוסט אחד.

en: The largest filesize that can be uploaded to your WordPress installation.
he_IL: גודל הקובץ גדול ממה שהמערכת מאפשרת.

en: The listener URL where the JSON data will be send to.
he_IL: כתובת ה - URL של המאזין אליה יישלחו נתוני JSON.

en: The maximum amount of memory (RAM) that your site can use at one time.
he_IL: הכמות המרבית של זיכרון (RAM) בו האתר שלך יכול להשתמש בבת אחת.

en: The maximum number of items that can be selected.
he_IL: המספר המרבי של פריטים שניתן לבחור.

en: The maximum number of variables your server can use for a single function to avoid overloads.
he_IL: המספר המרבי של משתנים השרת שלך יכול להשתמש עבור פונקציה אחת, כדי למנוע עומס יתר.

en: The mediaplayer of the plugin supports VAST XML advertisments to offer monetization options for your videos. You can enable advertisments for the complete site and per Media Player shortcode. Currently, this plugin only supports Linear elements with MP4
he_IL: המתווך המתווך של התוסף תומך בפרסומות VAST XML כדי להציע אפשרויות מונטיזציה לסרטונים שלך. באפשרותך לאפשר פרסומות לאתר השלם ולכל קוד נגן מדיה. נכון לעכשיו, תוסף זה תומך רק באלמנטים לינאריים עם MP4

en: The module could not be added.
he_IL: לא ניתן להוסיף את המודול.

en: The module could not be deleted.
he_IL: לא ניתן היה למחוק את המודול.

en: The module could not be updated.
he_IL: לא ניתן היה לעדכן את המודול.

en: The name of the current active theme.
he_IL: שם ערכת הנושא הפעילה הנוכחית.

en: The name of the parent theme.
he_IL: שם נושא ההורה.

en: The naming template can also be set per shortcode individually.
he_IL: ניתן להגדיר את תבנית השמות לכל קוד קצר בנפרד.

en: The new folder is in the template folder. Select another folder.
he_IL: התיקיה החדשה נמצאת בתיקיית התבניות. בחר תיקיה אחרת.

en: The number of files that a user is allowed to download during the selected period.
he_IL: מספר הקבצים שמשתמש רשאי להוריד במהלך התקופה שנבחרה.

en: The number of times the same file can be downloaded by a user during the selected period.
he_IL: מספר הפעמים שמשתמש יכול להוריד אותו קובץ במהלך התקופה שנבחרה.

en: The other plugin is using an old version of the Api-PHP-client that isn't capable of running multiple configurations
he_IL: התוסף השני משתמש בגרסה ישנה של לקוח Api-PHP שאינה מסוגלת להריץ מספר תצורות

en: The parent theme developers URL.
he_IL: כתובת URL של מפתח ערכת העיצוב.

en: The placeholder %s can be used to send notifications to the owner(s) of the Personal Folder.
he_IL: ניתן להשתמש במציין המיקום %s כדי לשלוח הודעות לבעלים של התיקיה האישית.

en: The plugin integrates seamlessly with a number of other well-designed WordPress plugins, allowing you to build even more powerful solutions.
he_IL: התוסף משתלב בצורה חלקה עם מספר תוספים אחרים של וורדפרס מעוצבים היטב, ומאפשרים לך לבנות פתרונות חזקים עוד יותר.

en: The plugin is not yet activated. This means you’re missing out on updates and support! Please activate the plugin in order to start using the plugin, or disable the plugin.
he_IL: התוסף עדיין לא מופעל. זה אומר שאתה מפסיד עדכונים ותמיכה! אנא הפעל את הפלאגין כדי להתחיל להשתמש בתוסף, או השבת את התוסף.

en: The plugin isn't currently connected to a %s account. Add an account or disable the plugin if you are not using it.
he_IL: הפלאגין אינו מחובר כעת לחשבון %s. הוסף חשבון או השבת את הפלאגין אם אינך משתמש בו.

en: The plugin isn't currently connected to a %s account. Add an account to get access to your content in the cloud.
he_IL: הפלאגין אינו מחובר כעת לחשבון %s. הוסף חשבון כדי לקבל גישה לתוכן שלך בענן.

en: The plugin isn't longer linked to the account(s): %s
he_IL: הפלאגין אינו מקושר יותר לחשבונות: %s

en: The plugin license gives permission to use the plugin on a single site. You will need separate licenses for each site if you have the plugin active on multiple sites.
he_IL: רישיון התוסף מאפשר להשתמש בתוסף באתר יחיד. תזדקק לרישיונות נפרדים עבור כל אתר אם התוסף פעיל במספר אתרים.

en: The plugin registers a {{new event}}
he_IL: התוסף רושם {{new event}}

en: The plugin registers the following event: {{Select event:%1$s}}
he_IL: התוסף רושם את האירוע הבא: {{Select event:%1$s}}

en: The plugin uses, among others, the WordPress Nonce system to protect you against several types of attacks including CSRF. Disable this in case you are encountering conflicts with plugins that alters this system.
he_IL: התוסף משתמש, בין היתר, במערכת ה - Nonce של WordPress כדי להגן עליך מפני מספר סוגי התקפות, כולל CSRF. בטל פעולה זו במקרה שאתה נתקל בהתנגשויות עם תוספים שמשנים מערכת זו.

en: The plugin will generate thumbnails for Business accounts if enabled in the settings, and store them locally. You can purge that folder if needed.
he_IL: התוסף יפיק תמונות ממוזערות עבור חשבונות עסקיים אם מופעל בהגדרות, ויאחסן אותן באופן מקומי. אתה יכול לנקות את התיקיה במידת הצורך.

en: The plugin will send its events to Google Analytics if your Google tracker has been added to your site.
he_IL: התוסף ישלח את האירועים שלו ל - Google Analytics אם מכשיר המעקב של Google נוסף לאתר שלך.

en: The root URL of your site.
he_IL: URL השורש של האתר שלך.

en: The roundness (px) of various plugin elements, such as file tiles, modal dialogs and buttons.
he_IL: העגלגלות (px) של רכיבי פלאגין שונים, כגון אריחי קבצים, דיאלוגים מודאליים וכפתורים.

en: The roundness of the image corners in pixels (px).
he_IL: העגלגלות של פינות התמונה בפיקסלים (px).

en: The secret key authorizes communication between your application backend and the reCAPTCHA server to verify the user.
he_IL: המפתח הסודי מסמיך תקשורת בין היישום שלך לבין שרת reCAPTCHA כדי לאמת את המשתמש.

en: The selected account is no longer available, or there are currently no accounts linked to the plugin. Please make sure that the plugin has active accounts and re-create the shortcode.
he_IL: החשבון שנבחר אינו זמין יותר, או שכרגע אין חשבונות המקושרים לתוסף. יש לוודא שלתוסף יש חשבונות פעילים וליצור מחדש את הקוד המקוצר.

en: The selected folder is no longer available. Please reselect a top folder.
he_IL: התיקייה שנבחרה אינה זמינה עוד. בחר מחדש תיקייה עליונה.

en: The selection could not be deleted.
he_IL: לא ניתן היה למחוק את הבחירה.

en: The sharing permissions on this file is preventing you from accessing this shared link. Please contact the administrator to change the sharing settings for this document in the cloud.
he_IL: הרשאות השיתוף בקובץ זה מונעות ממך גישה לקישור משותף %s. אנא פנה למנהל המערכת כדי לשנות את הגדרות השיתוף עבור מסמך זה בענן.

en: The site key is used to invoke reCAPTCHA service on your site or mobile application.
he_IL: מפתח האתר משמש להפעלת שירות reCAPTCHA באתר או באפליקציה לנייד שלך.

en: The support period for this license has expired on %s.
he_IL: פג תוקפה של תקופת התמיכה ברישיון זה בתאריך %s.

en: The theme developers URL.
he_IL: כתובת URL של מפתח ערכת העיצוב

en: The total amount of bandwidth that a user is allowed to use during the selected period.
he_IL: הכמות הכוללת של רוחב הפס שבו מותר למשתמש להשתמש במהלך התקופה שנבחרה.

en: The total amount of bandwidth that a user is allowed to use during the selected period..
he_IL: הכמות הכוללת של רוחב הפס שמשתמש רשאי להשתמש בו במהלך התקופה שנבחרה.

en: The uploaded file exceeds the MAX_FILE_SIZE directive that was specified in the HTML form
he_IL: הקובץ שהועלה עולה על גודל הקובץ המרבי שצוין בטופס ה HTML

en: The uploaded file exceeds the post_max_size directive in php.ini
he_IL: הקובץ שהועלה חורג מההנחיות post_max_size ב- php.ini

en: The uploaded file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini
he_IL: הקובץ שהועלה חורג ההנחיה upload_max_filesize php. ini

en: The uploaded file was only partially uploaded
he_IL: הקובץ הועלה רק בצורה חלקית

en: The user has been successfully added to the collection.
he_IL: המשתמש נוסף בהצלחה לאוסף.

en: The version of PHP installed on your hosting server.
he_IL: הגירסה של PHP מותקנת בשרת המארח.

en: The version of WordPress installed on your site.
he_IL: גרסת הוורדפרס המותקנת באתר שלך.

en: The version of cURL installed on your server.
he_IL: גרסת ה- CURL המותקנת בשרת שלך.

en: The version of this plugin installed on your site.
he_IL: הגרסה של תוסף זה מותקנת באתר שלך.

en: The webhook url where the notification JSON data will be send to.
he_IL: כתובת ה-webhook שאליה יישלחו נתוני ה-JSON של ההתראה.

en: Theme
he_IL: תבנית

en: Theme Style
he_IL: סגנון ערכת נושא

en: Theme style
he_IL: סגנון ערכת נושא

en: There are no items found.
he_IL: לא נמצאו פריטים.

en: There are no selections available.
he_IL: אין בחירות זמינות.

en: There is no changelog available.
he_IL: לוג שינוים לא קיים.

en: These settings are used for all modules with automatically linked Personal Folders, unless otherwise specified.
he_IL: הגדרות אלה משמשות עבור כל המודולים עם תיקיות אישיות מקושרות אוטומטית, אלא אם צוין אחרת.

en: This HTML template is used to list uploads in form submissions and email confirmations. Use valid HTML for emails.
he_IL: תבנית HTML זו משמשת לרשימת העלאות בהגשות טפסים ובאישורי אימייל. השתמש ב-HTML חוקי עבור אימיילים.

en: This WP Cloud Plugin module is not yet configured.
he_IL: מודול WP Cloud Plugin זה עדיין לא מוגדר.

en: This content failed to load
he_IL: הטעינה של תוכן זה נכשלה

en: This content is not available at this moment unfortunately. Contact the administrators of this site so they can check the plugin involved.
he_IL: לצערנו תוכן זה אינו זמין כרגע. צרו קשר עם מנהלי האתר הזה כדי שיוכלו לבדוק את התוסף המעורב.

en: This content is password protected. To view it please enter your password below:
he_IL: תוכן זה מוגן בסיסמה. כדי לצפות בו נא להזין את הסיסמה שלך למטה:

en: This field is not editable
he_IL: לא ניתן לערוך שדה זה

en: This field is required
he_IL: שדה זה חובה

en: This field is required. Please upload your files.
he_IL: זהו שדה חובה. אנא העלה את הקבצים שלך.

en: This image failed to load
he_IL: הטעינה של תמונה זו נכשלה

en: This information will only be displayed on this page for easy account identification.
he_IL: מידע זה יוצג רק בעמוד זה לצורך זיהוי חשבון קל.

en: This is an estimate of the API bandwidth used. It doesn't take into account if a user has only partially streamed a file or stopped a download before it was complete.
he_IL: זוהי אומדן של רוחב הפס של ה-API בשימוש. זה לא לוקח בחשבון אם משתמש הזרם רק חלקית של קובץ או עצר הורדה לפני שהסתיימה.

en: This is not a backup file for this plugin.
he_IL: זה לא קובץ גיבוי עבור הפלאגין הזה.

en: This is the latest summary of all the activites that are logged since %s
he_IL: זהו הסיכום האחרון של כל הפעילויות שנרשמו מאז %s

en: This is the latest summary of all the activities that are logged since %s
he_IL: זהו הסיכום האחרון של כל הפעילויות שנרשמו מאז %s

en: This is the text version of the upload list for when HTML is not supported.
he_IL: זוהי גרסת הטקסט של רשימת ההעלאות כאשר HTML אינו נתמך.

en: This message is displayed when a module is protected by a password and the user is prompted to enter the password.
he_IL: הודעה זו מוצגת כאשר מודול מוגן באמצעות סיסמה והמשתמש מתבקש להזין את הסיסמה.

en: This message is displayed when a module requires users to enter user information (e.g. email address) before they are able to access the content.
he_IL: הודעה זו מוצגת כאשר מודול דורש ממשתמשים להזין פרטי משתמש (למשל כתובת דואר אלקטרוני) לפני שהם יכולים לגשת לתוכן.

en: This module (#%s) is not active at the moment.
he_IL: מודול זה (#%s) אינו פעיל כרגע.

en: This module is currently linked to a cloud account and/or folder which is no longer accessible by the plugin. To resolve this, please relink the module again to the correct folder.
he_IL: מודול זה מקושר כרגע לחשבון ענן ו / או לתיקיה שכבר לא נגיש באמצעות התוסף. כדי לפתור זאת, אנא קשר מחדש את המודול לתיקיה הנכונה.

en: This setting is deprecated.
he_IL: הגדרה זו אינה בשימוש.

en: This setting is experimental and can have unexpected results in combination with some settings.
he_IL: הגדרה זו היא ניסיונית ויכולות להיות תוצאות בלתי צפויות בשילוב עם הגדרות מסוימות.

en: This setting is replaced with: %s .
he_IL: הגדרה זו מוחלפת ב: %s.

en: This setting only restricts access to the plugin's internal modules. To enable personal folders for modules on your site, use the module's configuration panel
he_IL: הגדרה זו מגבילה רק את הגישה למודולים הפנימיים של התוסף. כדי להפעיל תיקיות אישיות עבור מודולים באתר שלך, השתמש בלוח התצורה של המודול

en: This shows critical information about your WordPress and Server configuration and items that require your attention.
he_IL: מידע זה מציג מידע קריטי על תצורת וורדפרס והשרת שלך ופריטים הדורשים את תשומת לבך.

en: Throttle to prevent resource complaints on budget hosts. The higher the value, the slower the download/stream when the proxy download method is used.
he_IL: מצערת כדי למנוע תלונות על משאבים על מארחים תקציביים. ככל שהערך גבוה יותר, ההורדה/הזרימה איטית יותר כאשר נעשה שימוש בשיטת הורדת ה-proxy.

en: Thumbnail Bar
he_IL: סרגל תמונות ממוזערות

en: Thumbnail location
he_IL: מיקום תמונה ממוזערת

en: Thumbnails view
he_IL: תצוגת תמונה ממוזערת

en: Time Slider
he_IL: מחוון זמן

en: Title
he_IL: כותרת

en: To do so, please follow these instructions
he_IL: לשם כך, עקוב אחר הוראות אלה

en: To manage modules directly from the module overview, we recommend using the short version %s.
he_IL: כדי לנהל מודולים ישירות מסקירת המודול, אנו ממליצים להשתמש בגרסה הקצרה %s.

en: To monitor limits, the user must be logged in to your site or have cookies enabled in their browser. If a user is untraceable, the action will be blocked if this setting is enabled.
he_IL: כדי לפקח על מגבלות, המשתמש חייב להיות מחובר לאתר שלך או לאפשר עוגיות בדפדפן שלו. אם לא ניתן לאתר משתמש, הפעולה תיחסם אם הגדרה זו מופעלת.

en: To resolve this, please remove those functions from the "disabled_functions" PHP configuration.
he_IL: כדי לפתור זאת, אנא הסר את הפונקציות הללו מתצורת PHP "disabled_functions".

en: To start using this plugin, please activate your license.
he_IL: כדי להתחיל להשתמש בתוסף זה, יש להפעיל את הרישיון.

en: To use the WP Cloud Plugins, you need a valid licence. This licence is validated from time to time using the licence server.
he_IL: כדי להשתמש בתוספים של WP Cloud, אתה צריך רישיון תקף. רישיון זה מאומת מעת לעת באמצעות שרת הרישיונות.

en: To view this content, you need to have JavaScript enabled in your browser
he_IL: כדי להציג תוכן זה, עליך לאפשר JavaScript בדפדפן שלך

en: Toggle Loop
he_IL: החלף לולאה

en: Toggles the automatic change of slides.
he_IL: מחליף את השינוי האוטומטי של השקופיות.

en: Tools
he_IL: כלים

en: Top Downloads
he_IL: הורדות מובילות

en: Top Previews
he_IL: תצוגות מקדימות מובילות

en: Top folder
he_IL: בחר תיקייה עליונה

en: Total
he_IL: סה"כ

en: Total file size (#MB)
he_IL: גודל קובץ כולל (#MB)

en: Try to open the file in a new window.
he_IL: נסה לפתוח את הקובץ בחלון חדש.

en: Try to upload the file again
he_IL: נסה להעלות את הקובץ שוב

en: Turkish
he_IL: טורקית

en: Turn off Fullscreen
he_IL: כבה את המסך המלא

en: Type
he_IL: סוג

en: Ukrainian
he_IL: אוקראינית

en: Unavailable
he_IL: לא זמין

en: Unique folder name where the uploads should be stored. Make sure that Personal Folder feature is enabled in the shortcode
he_IL: שם תיקייה ייחודי שבה יש לאחסן את ההעלאות. ודא שהתכונה 'תיקייה אישית' מופעלת בקוד הקצר

en: Unknown update checker status "%s"
he_IL: סטטוס עדכון לא ידוע של "%s"

en: Unlimited
he_IL: ללא הגבלה

en: Unlock
he_IL: לבטל את הנעילה

en: Unmute
he_IL: בטל השתקה

en: Unselected
he_IL: לא נבחר

en: Update Personal Folders name after profile update
he_IL: עדכן את שם התיקיות האישיות לאחר עדכון הפרופיל

en: Update automatically
he_IL: עדכן אוטומטית

en: Updates
he_IL: עדכונים

en: Upload
he_IL: העלאה

en: Upload Box
he_IL: תיבת העלאה

en: Upload Box Settings
he_IL: הגדר תיבת העלאה

en: Upload Button Text
he_IL: טקסט כפתור העלאה

en: Upload Configuration
he_IL: העלאה תצורה

en: Upload Folder Name
he_IL: העלה את שם התיקיה

en: Upload List Template
he_IL: תבנית רשימת העלאה

en: Upload Notifications
he_IL: העלה הודעות

en: Upload Requirements
he_IL: דרישות העלאה

en: Upload Settings
he_IL: הגדרות העלאה

en: Upload content to your Cloud account.
he_IL: העלה תוכן לחשבון הענן שלך.

en: Upload documents
he_IL: העלאת מסמכים

en: Upload failed
he_IL: העלאה נכשלה

en: Upload files
he_IL: העלה קבצים

en: Upload immediately
he_IL: העלה מיד

en: Upload is cancelled
he_IL: ההעלאה בוטלה

en: Upload locations
he_IL: העלה מיקומים

en: Upload not available.
he_IL: העלאה לא זמינה.

en: Upload or select a file from the media library.
he_IL: העלה או בחר קובץ מספריית המדיה.

en: Upload requirements
he_IL: דרישות העלאה

en: Upload to %s
he_IL: העלה ל- %s

en: Uploaded
he_IL: הועלה

en: Uploaded documents
he_IL: מסמכים שהועלו

en: Uploading failed
he_IL: ההעלאה נכשלה

en: Uploading...
he_IL: מעלה...

en: Uploads
he_IL: העלאות

en: Uploads per User
he_IL: העלאות לכל משתמש

en: Usage
he_IL: שימוש

en: Usage Limits
he_IL: מגבלות שימוש

en: Use App Folder
he_IL: השתמש בתיקיית האפליקציות

en: Use Back-End Filebrowser
he_IL: השתמש ב-Back-End Filebrowser

en: Use Custom App
he_IL: שימוש באפליקציה מותאמת אישית

en: Use Google Analytics tracker
he_IL: השתמש במעקב של Google Analytics

en: Use ID3 metadata
he_IL: השתמש במטא נתונים של ID3

en: Use Left/Right Arrow keys to advance one second, Up/Down arrows to advance ten seconds.
he_IL: השתמש במקשי החצים שמאלה / ימינה כדי להתקדם שניה אחת, חצים למעלה / למטה כדי להתקדם עשר שניות.

en: Use Personal Folders in the Module Configurator and Back-End File Browser of the plugin.
he_IL: השתמש בתיקיות אישיות ב-Module Configurator ובדפדפן הקבצים האחורי של התוסף.

en: Use Template Folder
he_IL: השתמש בתיקיית התבניות

en: Use Up/Down Arrow keys to increase or decrease volume.
he_IL: השתמש במקשי החצים למעלה / למטה כדי להגדיל או להקטין את עוצמת הקול.

en: Use Webhook
he_IL: השתמש ב - Webhook

en: Use a folder from one of the linked accounts. If you disable this option, your users will be able to navigate through the folders of all your linked cloud accounts.
he_IL: השתמש בתיקייה מאחד החשבונות המקושרים. אם תשבית אפשרות זו, המשתמשים שלך יוכלו לנווט בין התיקיות של כל חשבונות הענן המקושרים שלך.

en: Use a secure password.
he_IL: השתמש בסיסמה מאובטחת.

en: Use a static folder as select on the Content tab.
he_IL: השתמש בתיקייה סטטית כדי לבחור בכרטיסייה תוכן.

en: Use custom name for home folder
he_IL: השתמש בשם מותאם אישית עבור תיקיית הבית

en: Use labels
he_IL: השתמש בתוויות

en: Use one account
he_IL: השתמש בחשבון אחד

en: Use random URLs for modules
he_IL: השתמש בכתובות URL אקראיות עבור מודולים

en: Use the Review & Approve module to allow clients to review, select and approve images or documents. Manage the global settings for this feature here.
he_IL: השתמש במודול סקירה ואישור כדי לאפשר ללקוחות לסקור, לבחור ולאשר תמונות או מסמכים. נהל את ההגדרות הגלובליות עבור תכונה זו כאן.

en: Use your server as proxy
he_IL: השתמש בשרת שלך כ- proxy (איטי)

en: User
he_IL: משתמש

en: User %s has encountered the following download limitation: %s
he_IL: המשתמש %s נתקל במגבלת ההורדה הבאה: %s

en: User %s has reached the download limitation
he_IL: המשתמש %s הגיע למגבלת ההורדה

en: User %s reached download limit while trying to download the %s %s
he_IL: המשתמש %s הגיע למגבלת ההורדות בזמן שניסה להוריד את %s %s

en: User Info Template
he_IL: תבנית מידע למשתמש

en: User Permissions
he_IL: הרשאות משתמש

en: User not found
he_IL: משתמש לא נמצא

en: User or Role
he_IL: משתמש או תפקיד

en: User slug
he_IL: סלאג משתמש

en: User ⇔ Folder links
he_IL: משתמש ⇔ קישורי תיקיות

en: Username
he_IL: שם משתמש

en: VAST XML Tag Url
he_IL: כתובת URL של תגית XML רחבה

en: Validate file accessibility
he_IL: אמת את נגישות הקובץ

en: Version
he_IL: גרסה

en: Version:
he_IL: גירסה:

en: Vertical
he_IL: אנכי

en: Via OneDrive servers
he_IL: דרך שרתי OneDrive

en: Via this server
he_IL: דרך השרת הזה

en: Video Advertisements (IMA/VAST)
he_IL: פרסומות וידאו (IMA / VAST)

en: Video Player
he_IL: נגן וידאו

en: Video aspect ratio
he_IL: יחס רוחב-גובה של וידאו

en: Vietnamese
he_IL: ויאטנמית

en: View
he_IL: הצג

en: View Module
he_IL: הצגת המודול

en: View Selections
he_IL: הצג מבחר

en: View all activites
he_IL: צפה בכל הפעילויות

en: View all activities
he_IL: צפה בכל הפעילויות

en: View details
he_IL: הצגת פרטים

en: View documents
he_IL: הצג מסמכים

en: View more activites (%s left)
he_IL: הצג פעילויות נוספות (%s משמאל)

en: View more activities (%s left)
he_IL: הצג פעילויות נוספות (%s משמאל)

en: Visit plugin homepage
he_IL: תוסף דף בית

en: Visitor
he_IL: מבקר

en: Visitors
he_IL: מבקרים

en: Volume Slider
he_IL: מחוון עוצמת קול

en: WP Cloud Plugins cannot communicate with the licence server
he_IL: WP Cloud Plugins אינם יכולים לתקשר עם שרת הרישיון

en: WP Cloud Plugins uses a cache to improve performance. If the plugin somehow is causing issues, try to reset the cache first.
he_IL: תוספי WP Cloud משתמשים במטמון כדי לשפר את הביצועים. אם התוסף איכשהו גורם לבעיות, נסה לאפס את המטמון קודם.

en: Waiting
he_IL: ממתין

en: Want more flexibility than the upload box can offer? Use a popular form integration that lets you create the perfect form!
he_IL: רוצה גמישות רבה יותר מכפי שתיבת ההעלאה יכולה להציע? השתמש בשילוב טופס פופולרי המאפשר לך ליצור את הטופס המושלם!

en: Warning
he_IL: אזהרה

en: Warning for %s : %s
he_IL: אזהרה עבור %s : %s

en: We are not able to connect to the API as cURL PHP functions curl_init and/or curl_exec are on the list of disabled functions in your PHP configuration.
he_IL: איננו יכולים להתחבר ל-API מכיוון שפונקציות ה-CURL PHP curl_init ו/או curl_exec נמצאות ברשימת הפונקציות המושבתות בתצורת ה-PHP שלך.

en: We are not able to connect to the API as the plugin is interfering with an other plugin
he_IL: איננו יכולים להתחבר ל- API מכיוון שהתוסף מפריע לתוסף אחר

en: We are not able to connect to the API as you don't have the cURL PHP extension installed
he_IL: אין באפשרותנו להתחבר לממשק ה- API מכיוון שאין לך את התוסף cURL PHP מותקן

en: We do not collect and do not have access to your personal data. See our privacy statement for more information.
he_IL: אנחנו לא אוספים ואין לנו גישה לנתונים האישיים שלך. עיין בהצהרת הפרטיות שלנו למידע נוסף.

en: We use cURL and fopen to communicate with API services.
he_IL: אנו משתמשים ב- CURL ו- fopen כדי לתקשר עם שירותי API.

en: Webhook Endpoint URL
he_IL: כתובת אתר של נקודת קצה Webhook

en: Webhook Secret
he_IL: הסוד של Webhook

en: Webhook URLs for Your Workspace
he_IL: Webhook כתובות אתרים עבור סביבת העבודה שלך

en: Weekly
he_IL: שבועי

en: Welcome back
he_IL: שלום

en: Welsh
he_IL: וולשית

en: What data should the plugin access?
he_IL: לאילו נתונים צריך התוסף לגשת?

en: What happens with my data when I authorize the plugin?
he_IL: מה קורה עם הנתונים שלי כשאני מאשר את התוסף?

en: What type of embedding should the document have?
he_IL: איזה סוג הטבעה צריך להיות במסמך?

en: What type of view should the editable document have?
he_IL: איזה סוג תצוגה צריך להיות למסמך הניתן לעריכה?

en: When enabled, the loading performance of the Gallery can drop proportional with the number of folders present.
he_IL: כאשר מופעל, ביצועי הטעינה של הגלריה יכולים לרדת באופן יחסי עם מספר התיקיות הקיימות.

en: When enabled, the plugin will update automatically when a new version is available. Keeping the plugin up to date is crucial as the API service is constantly changing.
he_IL: כאשר מופעל, התוסף יתעדכן אוטומטית כאשר תהיה גרסה חדשה זמינה. שמירה על התוסף מעודכן היא חיונית מכיוון ששירות ה-API משתנה כל הזמן.

en: When opening a page with a previously visited File Browser module, the last opened folder location will be loaded. If you disable this setting, the plugin will always load the top folder.
he_IL: בעת פתיחת דף עם מודול דפדפן קבצים שביקר בו בעבר, מיקום התיקיה שנפתחה לאחרונה ייטען. אם תשבית הגדרה זו, התוסף תמיד יטען את התיקיה העליונה.

en: When should the description be shown in the Gallery Lightbox?
he_IL: מתי צריך להציג את התיאור ב-Lightbox של הגלריה?

en: When should the header containing title and action-menu be shown?
he_IL: מתי יש להציג את הכותרת המכילה את הכותרת ותפריט הפעולה?

en: When should the thumbnail bar be shown in the Gallery Lightbox?
he_IL: מתי יש להציג את סרגל התמונות הממוזערות בתיבת האור של הגלריה?

en: When using this placeholder in combination with automatically linked Personal Folders, the %sName Template%s should contain the placeholder %s.
he_IL: בעת שימוש במציין מיקום זה בשילוב עם תיקיות אישיות מקושרות אוטומטית, %sתבנית השם%s צריכה להכיל את מציין המיקום %s.

en: When you click the export button, a (gzipped) JSON file will be generated. You can use the Import action below to restore the backup.
he_IL: כאשר אתה לוחץ על כפתור הייצוא, ייווצר קובץ JSON (ב-gzip). אתה יכול להשתמש בפעולת היבוא למטה כדי לשחזר את הגיבוי.

en: When you reset the settings, the plugin will not longer be linked to your accounts, but their authorization will not be revoked
he_IL: לאחר איפוס ההגדרות, התוסף לא יקושר עוד לחשבונות שלך, אך ההרשאה שלהם לא תבוטל

en: When you select items for the Embed module, only those items that support embedding will be displayed on the front end.
he_IL: כאשר אתה בוחר פריטים עבור מודול Embed, רק אותם פריטים שתומכים בהטמעה יוצגו בקצה הקדמי.

en: When you uninstall the plugin, what do you want to do with your settings? You can save them for next time, or wipe them back to factory settings.
he_IL: כשאתה מסיר את ההתקנה של התוסף, מה אתה רוצה לעשות עם ההגדרות שלך? אתה יכול לשמור אותם לפעם הבאה, או למחוק אותם בחזרה להגדרות היצרן.

en: Whether or not you have WordPress Multisite enabled.
he_IL: לבחור אם להציג או להסתיר את בר-מנהל בוורדפרס מרובה מנהלים.

en: Which users are excluded from the limits set above?
he_IL: אילו משתמשים אינם נכללים במגבלות שנקבעו לעיל?

en: Which users should we exclude from seeing ads?
he_IL: אילו משתמשים עלינו לא לכלול מלראות מודעות?

en: White
he_IL: לבן

en: Who can add and configure modules?
he_IL: מי יכול להוסיף ולהגדיר מודולים?

en: Who can add shared document links to your pages and posts?
he_IL: מי יכול להוסיף קישורי מסמכים משותפים לדפים ולפוסטים שלך?

en: Who can add/edit descriptions?
he_IL: מי יכול לערוך תיאורים?

en: Who can copy files?
he_IL: מי יכול להעתיק קבצים?

en: Who can copy folders?
he_IL: מי יכול להעתיק תיקיות?

en: Who can create documents?
he_IL: מי יכול ליצור מסמכים?

en: Who can create folders?
he_IL: מי יכול ליצור תיקיות?

en: Who can create shortcuts for files?
he_IL: מי יכול ליצור קיצורי דרך לקבצים?

en: Who can create shortcuts for folders?
he_IL: מי יכול ליצור קיצורי דרך לתיקיות?

en: Who can delete files?
he_IL: מי יכול למחוק קבצים?

en: Who can delete folders?
he_IL: מי יכול למחוק תיקיות?

en: Who can download?
he_IL: מי יכול להוריד?

en: Who can edit documents?
he_IL: מי יכול לערוך מסמכים?

en: Who can embed documents on your pages and posts?
he_IL: מי יכול להטמיע מסמכים בדפים ובפוסטים שלך?

en: Who can link to content?
he_IL: מי יכול לקשר לתוכן?

en: Who can manually link users to their personal folder?
he_IL: מי יכול לקשר ידנית משתמשים לתיקיה האישית שלהם?

en: Who can move files?
he_IL: מי יכול להעביר קבצים?

en: Who can move folders?
he_IL: מי יכול להזיז תיקיות?

en: Who can preview files via this module?
he_IL: מי יכול להציג קבצים בתצוגה מקדימה דרך מודול זה?

en: Who can preview files?
he_IL: מי יכול להציג קבצים בתצוגה מקדימה?

en: Who can rename files?
he_IL: מי יכול לשנות שם קבצים?

en: Who can rename folders?
he_IL: מי יכול לשנות את שם התיקיות?

en: Who can search?
he_IL: מי יכול לחפש?

en: Who can see this module?
he_IL: מי יכול לראות את המודול?

en: Who can share content?
he_IL: מי יכול לשתף תוכן?

en: Who can upload?
he_IL: מי יכול להעלות?

en: Who should be able to access the links that are created by the plugin? If set to Public the links will be accessible by anyone. Within Organization will make links accessible within your organization only. Anonymous links may be disabled by the tenant administrator
he_IL: למי אמורה להיות גישה לקישורים שנוצרו על ידי התוסף? אם מוגדר כציבורי, הקישורים יהיו נגישים לכל אחד. במסגרת הארגון, הקישורים יהיו נגישים בתוך הארגון שלך בלבד. ייתכן שקישורים אנונימיים יושבתו על ידי מנהל הדייר

en: Who should be able to access the settings page of the plugin?
he_IL: מי אמור להיות מסוגל לגשת לדף ההגדרות של התוסף?

en: Who should have access to reports and statistics?
he_IL: למי צריכה להיות גישה לדוחות וסטטיסטיקות?

en: Who should have access to the File Browser in the admin dashboard?
he_IL: למי צריכה להיות גישה לדפדפן הקבצים בלוח המחוונים של הניהול?

en: Wildcards like * and ? are allowed.
he_IL: תווים כלליים כמו * ו? מורשים.

en: Within Organization
he_IL: בתוך הארגון

en: WordPress address (URL)
he_IL: כתובת וורדפרס (URL)

en: WordPress cron
he_IL: וורדפרס קראון

en: WordPress debug mode
he_IL: מצב איתור באגים של WP

en: WordPress environment
he_IL: סביבת וורדפרס

en: WordPress memory limit
he_IL: מגבלת זיכרון של וורדפרס

en: WordPress multisite
he_IL: וורדפרס רב אתרי

en: WordPress version
he_IL: גרסת וורדפרס

en: Would you mind giving us some feedback?
he_IL: אכפת לך לתת לנו משוב?

en: Yes
he_IL: כן

en: Yes!
he_IL: כן!

en: Yes, I link the users manually
he_IL: כן, אני מקשר את המשתמשים באופן ידני

en: Yes, let the plugin create the User Folders for me.
he_IL: כן, תן לפלאגין ליצור עבורי את תיקיות המשתמש.

en: Yiddish
he_IL: Eskenazi dili

en: You are about to approve this collection.
he_IL: אתה עומד לאשר את האוסף הזה.

en: You are not authorized to add a file.
he_IL: אין לך הרשאה להוסיף קובץ.

en: You are not authorized to add a folder
he_IL: אינך מורשה להוסיף תיקיה

en: You are not authorized to add folders in this directory
he_IL: אינך מורשה להוסיף תיקיות בספריה זו

en: You are not authorized to add something in this directory.
he_IL: אין לך הרשאה להוסיף משהו לספריה זו.

en: You are not authorized to edit files in this directory
he_IL: אינך מורשה לערוך קבצים בספריה זו

en: You are not authorized to edit this file or folder
he_IL: אינך מורשה לערוך קובץ או תיקיה זה

en: You are not authorized to rename files in this directory
he_IL: אינך מורשה לשנות שם של קבצים בספריה זו

en: You are not authorized to rename folder
he_IL: אינך מורשה לשנות את שם התיקיה

en: You are not authorized to rename this file
he_IL: אינך מורשה לשנות שם של קובץ זה

en: You are not authorized to rename this file or folder
he_IL: אינך מורשה לשנות את שם הקובץ או התיקיה

en: You are using a browser that does not have Flash player enabled or installed. Please turn on your Flash player plugin or download the latest version from https://get.adobe.com/flashplayer/
he_IL: אתה משתמש בדפדפן שלא מפעיל או מותקן נגן Flash. אנא הפעל את הפלאגין של נגן ה- Flash שלך או הורד את הגרסה האחרונה מ- https://get.adobe.com/flashplayer/

en: You are using:
he_IL: אתה משתמש:

en: You can add %s?module_pass=...%s to the URL of your page to automatically unlock the module.
he_IL: אתה יכול להוסיף את %s?module_pass=...%s לכתובת האתר של הדף שלך כדי לבטל את נעילת המודול באופן אוטומטי.

en: You can adjust the limit for this user via %s
he_IL: אתה יכול להתאים את המגבלה עבור משתמש זה באמצעות %s

en: You can convert uploaded documents to Google Documents if the file format is supported.
he_IL: תוכל להמיר מסמכים שהועלו למסמכי Google אם פורמט הקובץ נתמך.

en: You can display audio, video and image files directly, without having to embed them in an iframe.
he_IL: אתה יכול להציג קבצי אודיו, וידאו ותמונה ישירות, ללא צורך להטמיע אותם ב-iframe.

en: You can enable the upload functionality via the Actions tab.
he_IL: באפשרותך להפעיל את פונקציונליות ההעלאה באמצעות הכרטיסייה פעולות.

en: You can find more information regarding the Personal Folders feature, including video instructions, in the %s[Online Documentation]%s.
he_IL: תוכל למצוא מידע נוסף לגבי התכונה 'תיקיות אישיות', כולל הוראות וידאו, ב%s[תיעוד מקוון]%s.

en: You can manually link users to their Personal Folder via the %s[Personal Folders]%s menu page.
he_IL: אתה יכול לקשר משתמשים באופן ידני לתיקיה האישית שלהם דרך דף התפריט %s[תיקיות אישיות]%s.

en: You can now authorize the plugin to access your %s account
he_IL: כעת תוכל לאשר לפלאגין לגשת לחשבון %s שלך

en: You can now close this browser window.
he_IL: כעת תוכל לסגור את חלון הדפדפן הזה.

en: You can now start uploading documents for the products you have ordered.
he_IL: כעת תוכל להתחיל להעלות מסמכים עבור המוצרים שהזמנת.

en: You can revoke the authorization via the Dasbhoard tab.
he_IL: באפשרותך לבטל את ההרשאה באמצעות הכרטיסייה Dasbhoard.

en: You can set a custom time period for this module. This overrides the global setting.
he_IL: אתה יכול להגדיר פרק זמן מותאם אישית עבור מודול זה. זה עוקף את ההגדרה הגלובלית.

en: You can set an interval using one of the following terms: %s. For example: %s.
he_IL: ניתן להגדיר מרווח באמצעות אחד מהמונחים הבאים: %s. לדוגמה: %s.

en: You can set custom usage restrictions that override the module/global usage restrictions set. If no values are set, the module or global restrictions are used.
he_IL: אתה יכול להגדיר הגבלות שימוש מותאמות אישית שיעקפו את הגבלות המודול/השימוש הגלובלי. אם לא מוגדרים ערכים, נעשה שימוש במודול או בהגבלות גלובליות.

en: You can set individual limits for each of your users in their user profile.
he_IL: אתה יכול להגדיר מגבלות אישיות עבור כל אחד מהמשתמשים שלך בפרופיל המשתמש שלהם.

en: You can shorten the links created by the plugin with the the shorten APIs of TinyURL, Shorte.st, Rebrandly and Bit.ly.
he_IL: אתה יכול לקצר את הקישורים שנוצרו על ידי התוסף עם ממשקי API הקצרים של TinyURL, Shorte.st, Rebrandly ו-Bit.ly.

en: You can upload your documents on the %sorder page%s
he_IL: אתה יכול להעלות את המסמכים שלך ב%sדף ההזמנה%s

en: You can use pixels or percentages. For instance: %s.
he_IL: ניתן להשתמש בפיקסלים או באחוזים. לדוגמה: %s.

en: You can use the plugin in %s.
he_IL: אתה יכול להשתמש בתוסף ב-%s.

en: You do not have permission to save modules.
he_IL: אין לך הרשאה לשמור מודולים.

en: You do not have permissions to do any changes to this selection.
he_IL: אין לך הרשאות לבצע שינויים כלשהם בבחירה זו.

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
he_IL: אין לך הרשאות מספיקות כדי לגשת לעמוד זה.

en: You don't have the %s mbstring PHP extension%s enabled in your PHP configuration/package
he_IL: אין לך אפשרות להפעיל את %s תוסף ה- mbstring PHP %s בתצורת / חבילה ה- PHP שלך

en: You have reached the number of ZIP downloads allowed for today. You will be able to download new ZIP files tomorrow.
he_IL: הגעת למספר הורדות ZIP המותר להיום. תוכל להוריד קבצי ZIP חדשים מחר.

en: You have reached the number of downloads allowed for this file today. You will be able to download more content tomorrow.
he_IL: הגעת למספר ההורדות המותרות עבור קובץ זה היום. מחר תוכל להוריד תוכן נוסף.

en: You have reached the number of downloads allowed for today. You can download more content tomorrow.
he_IL: הגעת למספר ההורדות המותר להיום. אתה יכול להוריד תוכן נוסף מחר.

en: You have reached your bandwidth limit for today. You will be able to download more content tomorrow.
he_IL: הגעת למגבלת רוחב הפס שלך להיום. מחר תוכל להוריד תוכן נוסף.

en: You have reached your usage limit of
he_IL: הגעת למגבלת השימוש שלך ב-

en: You need at least PHP %s if you want to use this plugin
he_IL: אתה זקוק לפחות ל- PHP %s אם ברצונך להשתמש בתוסף זה

en: You will be asked to grant the application the permissions as described below.
he_IL: תתבקש להעניק לאפליקציה את ההרשאות כמתואר להלן.

en: Your Account is not verified. Please take a look at %sthis Article%s for more information how to verify your account
he_IL: חשבונך לא אומת. עיין ב %s מאמר זה %s למידע נוסף על אימות חשבונך

en: Your Bitly user name.
he_IL: שם המשתמש שלך ב-Bitly.

en: Your browser does not support HTML5. You can only download this file
he_IL: הדפדפן שלך לא תומך ב- HTML5. אתה יכול להוריד רק את הקובץ הזה

en: Your server does not have cURL enabled - The plugin cannot communicate with the API service. Contact your hosting provider.
he_IL: לשרת שלך לא מופעל cURL - התוסף לא יכול לתקשר עם שירות ה- API. צרו קשר עם ספק האירוח שלכם.

en: Your server does not support the %s function - this is required for the caching mechanisms. Please enable this function to prevent caching problems.
he_IL: השרת שלך לא תומך בפונקציה %s - זה נדרש למנגנוני המטמון. אנא הפעל פונקציה זו כדי למנוע בעיות במטמון.

en: Your server does not support the %s function - this is required to compress the output of the plugin.
he_IL: השרת שלך לא תומך בפונקציה %s - זה נדרש כדי לדחוס את פלט התוסף.

en: Your server does not support the %s functions - this is required for better character encoding.
he_IL: השרת שלך אינו תומך בפונקציות %s - זה נדרש לקידוד תווים טוב יותר.

en: Your site is not using HTTPS. <a href="%s" target="_blank">Learn more about HTTPS and SSL Certificates</a>.
he_IL: האתר שלך אינו משתמש ב- HTTPS. <a href="%s" target="_blank">למידע נוסף על אישורי HTTPS ו- SSL</a> .

en: Your website cannot establish a secure connection with the licensing server. This will cause their plugins to stop working because the licence cannot be validated.
he_IL: האתר שלך לא יכול ליצור חיבור מאובטח עם שרת הרישוי. זה יגרום לפלאגינים שלהם להפסיק לעבוד מכיוון שלא ניתן לאמת את הרישיון.

en: ZIP downloads
he_IL: הורדות ZIP

en: allow_url_fopen is a PHP setting that lets you open and read files from the web just like local files, but it can pose security risks if not used carefully.
he_IL: allow_url_fopen היא הגדרת PHP המאפשרת לך לפתוח ולקרוא קבצים מהאינטרנט בדיוק כמו קבצים מקומיים, אך היא עלולה להוות סיכוני אבטחה אם לא משתמשים בזה בזהירות.

en: and content
he_IL: ותוכן

en: by %s
he_IL: מאת %s

en: cURL installed but unable to retrieve version.
he_IL: cURL הותקן אבל אין אפשרות לאחזר את הגרסה.

en: file
he_IL: קובץ

en: file(s)
he_IL: קבצים)

en: folder
he_IL: תיקייה

en: iFrame Loader
he_IL: מטעין iFrame

[ctx: no user roles]
en: None
he_IL: ללא

en: reCAPTCHA protects you against spam and other types of automated abuse. With this reCAPTCHA (V3) integration module, you can block abusive downloads of your files by bots. Create your own credentials via your %s.
he_IL: reCAPTCHA מגן עליך מפני דואר זבל וסוגים אחרים של שימוש לרעה אוטומטי. עם מודול שילוב reCAPTCHA (V3) זה, אתה יכול לחסום הורדות פוגעניות של הקבצים שלך על ידי בוטים. צור אישורים משלך באמצעות ה-%s שלך.

en: selected
he_IL: נבחר

en: selection
he_IL: בְּחִירָה

[ctx: the plugin title]
en: A new version of the %s plugin is available.
he_IL: קיימת גירסה חדשה לתוסף %s.

[ctx: the plugin title]
en: Could not determine if updates are available for %s.
he_IL: לא ניתן לבדוק אם יש עדכונים ל %s.

[ctx: the plugin title]
en: The %s plugin is up to date.
he_IL: התוסף  %s מעודכן.

en: today
he_IL: היום

en: was added
he_IL: נוסף

en: {{An user:%1$s}} has finished uploading files
he_IL: {{An user:%1$s}} סיים להעלות קבצים

en: {{An user}} has finished uploading files
he_IL: {{משתמש}} סיים להעלות קבצים
